JWOC Tour 2018Cs 2018.07.12. 13:02
Dél-Alföldi Tájfutó Napok
Split time results - 3. daycreated by OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (8)3,1 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(200)Finish
 
1126Bors Bertalan20:052:418:0512:2314:3216:0719:2820:05
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE2:415:244:182:091:353:210:37
2478Tőzsér Bedegúz25:355:119:1014:2619:0021:1924:4825:35
SFC Széchenyi István Egyetem Sport5:113:595:164:342:193:290:47
3145Ormay Péter31:264:1517:2121:2223:5425:4130:3631:26
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport4:1513:064:012:321:474:550:50
4252Baldrian Josef31:475:1310:2815:3721:2826:1530:5731:47
XUSK USK Praha5:135:155:095:514:474:420:50
5141Kovács-Marosán Ágoston52:045:5216:2033:3942:5045:5551:0052:04
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C5:5210:2817:199:113:055:051:04
6103Kocsik Dávid56:087:4917:0426:2239:0243:1455:0956:08
EK Egyesületen kívüli7:499:159:1812:404:1211:550:59
 
nc235Mézes Hunor Keve53:167:2617:1129:4337:2641:5951:5853:16
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó7:269:4512:327:434:339:591:18
479Topán Gellértdns
PVS Pécsi Vasutas Sportkör
 
 
 
M12C (7)2,0 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(147)2(125)3(150)4(151)5(161)6(200)Finish
 
1265Štrait Vilém12:472:454:487:088:149:4412:0712:47
XUSK USK Praha2:452:032:201:061:302:230:40
2192Bujdosó Márk Levente13:442:514:588:019:1310:4612:5813:44
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:512:073:031:121:332:120:46
3480Felföldi Tamás14:132:465:028:009:1311:0013:3614:13
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:462:162:581:131:472:360:37
4176Benke Somorjai Dávid14:202:585:027:428:5310:4913:3414:20
PVS Pécsi Vasutas Sportkör2:582:042:401:111:562:450:46
5358Kotkowiak Bartosz15:563:175:548:4810:0712:4815:0315:5611:18
KOS BnO Szczecin3:172:372:541:192:412:150:53*105
6232Mézes Botond Csegő23:266:519:2813:5817:1619:5522:4023:26
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó6:512:374:303:182:392:450:46
7366Šmelík Daniel24:305:067:2510:5712:2921:0723:3424:30
TJ Rapid Bratislava5:062:193:321:328:382:270:56
 
 
 
M14B (27)3,8 km 0 m10 C
PlStnoNameTime
1(135)2(126)3(140)4(116)5(115)6(139)7(114)8(164)9(131)10(200)Finish
 
1273Štěrba Marek29:504:266:348:4710:3812:4814:1218:4522:2025:1529:1729:50
XUSK USK Praha4:262:082:131:512:101:244:333:352:554:020:33
2354Czyński Miłosz33:409:2911:1913:4315:2517:3018:4721:2425:3328:4432:5633:40
KOS BnO Szczecin9:291:502:241:422:051:172:374:093:114:120:44
3269Zakouřil Matyáš37:345:308:1711:3214:2917:0918:4022:5124:3433:2736:5137:34
XUSK USK Praha5:302:473:152:572:401:314:111:438:533:240:43
4112Kriza Márton János38:5514:4116:3319:3121:1823:5725:2128:2330:1634:3038:1538:55
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE14:411:522:581:472:391:243:021:534:143:450:40
5264Průša Dominik39:2615:2817:1719:4121:2223:2524:4427:2131:3034:4138:4539:26
XUSK USK Praha15:281:492:241:412:031:192:374:093:114:040:41
6267Titz Adam41:089:2813:0915:4318:1920:5322:4226:2028:3636:3840:3441:08
XUSK USK Praha9:283:412:342:362:341:493:382:168:023:560:34
7259Bolehovský Daniel46:018:1710:1712:3714:1316:3618:0029:3733:0838:0445:1746:01
XUSK USK Praha8:172:002:201:362:231:2411:373:314:567:130:44
8253Baldrian Tomáš47:449:1612:4016:4019:3925:0526:5034:1737:4041:2046:5447:4420:36
XUSK USK Praha9:163:244:002:595:261:457:273:233:405:340:50*131
9484Klementtinen Simo49:2811:3213:5018:5921:4725:2527:3631:4036:2743:3948:5149:28
Suunta Jyväskylä11:322:185:092:483:382:114:044:477:125:120:37
10482Bertozzi Matteo50:428:0110:1713:1917:2220:0724:0728:3237:5144:1149:5550:42
GOLD Savosa8:012:163:024:032:454:004:259:196:205:440:47
11207Allwinger Otto53:5211:5914:2417:2921:1624:1828:0334:3942:0448:1053:1553:52
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:592:253:053:473:023:456:367:256:065:050:37
12123Timár Balázs56:0910:2813:4017:4521:2725:1327:5039:5745:0350:1755:2456:09
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE10:283:124:053:423:462:3712:075:065:145:070:45
13116Barlai Dániel56:4014:0016:2719:3323:2126:2028:4835:5444:1050:0956:0456:40
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE14:002:273:063:482:592:287:068:165:595:550:36
14485Pawlowski Leon57:0114:5717:2720:2723:2126:1828:5144:1146:1450:3656:1057:01
KOS BnO Szczecin14:572:303:002:542:572:3315:202:034:225:340:51
15287Salopek Tihon57:1517:3319:1421:4829:1733:1035:2040:1544:2150:2156:3257:15
XOXX OK RIS17:331:412:347:293:532:104:554:066:006:110:43
16117Végh Zalán59:377:2024:3528:2732:0836:5739:0544:1949:4355:0459:0459:37
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE7:2017:153:523:414:492:085:145:245:214:000:33
17121Somogyi Dániel60:1318:1320:4423:4226:2229:2331:4543:4849:0754:2059:3260:13
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:132:312:582:403:012:2212:035:195:135:120:41
18387Kjar Hemmingsen Gustav64:0225:3128:2032:0535:2940:1642:4949:2952:1957:5263:2464:02
FIF Hilleroed25:312:493:453:244:472:336:402:505:335:320:38
19483Labancz Barnabás64:3015:4318:0822:1233:1636:3738:4346:4654:0259:0163:3664:30
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle15:432:254:0411:043:212:068:037:164:594:350:54
20115Konzili Kristóf65:0315:3118:2822:5127:4032:5936:4644:0753:0158:4464:1265:03
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE15:312:574:234:495:193:477:218:545:435:280:51
21291Bordács Krisztián71:5818:0323:3932:0343:5247:2449:2754:3358:3464:1870:5171:58
GTC Gerecse Tájfutó Club18:035:368:2411:493:322:035:064:015:446:331:07
22356Kwiatkowski Olaf84:3735:3338:2342:0647:0353:5558:3766:2269:4876:0783:4384:37
KOS BnO Szczecin35:332:503:434:576:524:427:453:266:197:360:54
23179Vágner Gábor88:2631:2134:3339:2946:0050:2653:2768:2072:3681:3987:4588:264:0844:33
PVS Pécsi Vasutas Sportkör31:213:124:566:314:263:0114:534:169:036:060:41*101*165
24178Vadász Péter Zalán103:4445:2348:3553:2760:0864:4167:3682:3086:4095:44103:00103:4441:18
PVS Pécsi Vasutas Sportkör45:233:124:526:414:332:5514:544:109:047:160:44*155
 
175Egédi Gergőmp----------34:0045:4749:1451:2456:2460:2766:1572:4673:2315:4850:16
PVS Pécsi Vasutas Sportkör34:0011:473:272:105:004:035:486:310:37*155*130
355Kotkowiak Piotrmp43:5548:3551:0854:0057:2159:32----------107:59115:27116:17
KOS BnO Szczecin43:554:402:332:523:212:1148:277:280:50
292Hargitai Barnabás Attiladns
ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö
 
 
 
M16B (21)4,4 km 0 m14 C
PlStnoNameTime
1(152)2(153)3(118)4(158)5(154)6(137)7(124)8(155)9(164)10(157)11(131)12(149)13(146)14(200)
Finish
 
1421Craig Alvin39:573:179:4812:1314:2220:3221:4724:5327:4130:0833:3235:5836:4138:0139:18
Newcastle Orienteering Club3:176:312:252:096:101:153:062:482:273:242:260:431:201:17
39:57
0:39
2193Nagy Péter40:443:1811:5613:3615:3920:1121:2724:2126:4530:1733:3936:2337:0838:4440:09
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:188:381:402:034:321:162:542:243:323:222:440:451:361:25
40:44
0:35
3234Fülöp Álmos Huba44:074:0012:3214:1015:5918:1519:2921:4827:5933:1437:2339:5640:4642:0543:30
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó4:008:321:381:492:161:142:196:115:154:092:330:501:191:25
44:07
0:37
4474Harkavy Keegan53:119:3616:5918:5521:5826:3628:0230:4334:3338:1342:1746:5147:4551:0652:38
New England OC9:367:231:563:034:381:262:413:503:404:044:340:543:211:32
53:11
0:33
5260Bolehovský Michal55:223:2110:4112:2114:3120:2821:5731:2533:5142:2146:3049:5050:5153:2254:48
XUSK USK Praha3:217:201:402:105:571:299:282:268:304:093:201:012:311:26
55:22
0:34
6359Kula Mateusz56:243:2816:1618:1532:0434:5736:2939:2841:0244:0247:1550:4752:2354:1255:46
KOS BnO Szczecin3:2812:481:5913:492:531:322:591:343:003:133:321:361:491:34
56:24
0:38
7417Polsini Pablo56:507:4616:5418:5120:4130:5232:2235:3739:2542:4847:1251:5352:3454:2556:07
OLV Baselland7:469:081:571:5010:111:303:153:483:234:244:410:411:511:42
56:50
0:43
8489Kjar Hemmingsen Lukas57:333:3916:0418:2923:4531:2532:4335:4537:2640:2448:3051:2452:2255:0256:50
FIF Hilleroed3:3912:252:255:167:401:183:021:412:588:062:540:582:401:48
57:33
0:43
9486Labancz Balázs59:2611:5318:3420:2923:5032:1134:0537:0440:1244:0447:5550:5551:5957:1258:40
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle11:536:411:553:218:211:542:593:083:523:513:001:045:131:28
59:26
0:46
10322Perrin Simon59:437:5414:0617:0219:4428:1930:0532:5535:0447:5651:4655:1856:0657:3559:08
Nature Orientation Saint Etien7:546:122:562:428:351:462:502:0912:523:503:320:481:291:33
59:43
0:35
11194Papp Márton63:465:0915:0216:5820:1226:1327:5236:1042:1347:2252:0758:4859:3561:0463:10
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:099:531:563:146:011:398:186:035:094:456:410:471:292:06
63:46
0:36
12412Frison Rudi64:235:0718:2920:3822:3826:5028:3832:1234:4737:5943:1650:4251:4361:4363:38
ASD Erebus Orientamento Vicenz5:0713:222:092:004:121:483:342:353:125:177:261:0110:001:55
64:23
0:45
13360Grzegorczyk Mateusz65:335:1112:1713:5028:0231:0132:2238:5445:4948:5456:3759:2760:2363:0764:44
KOS BnO Szczecin5:117:061:3314:122:591:216:326:553:057:432:500:562:441:37
65:33
0:49
14413Mancassola Simone68:427:4320:0126:5530:3633:2236:3739:1442:2045:2250:2159:2360:3166:1167:57
ASD Erebus Orientamento Vicenz7:4312:186:543:412:463:152:373:063:024:599:021:085:401:46
68:42
0:45
15297Key Jensen69:514:3411:5714:3234:3140:2441:5549:1352:1056:3960:3363:4364:3667:2869:11
XMEL Melbourne Forest Racers4:347:232:3519:595:531:317:182:574:293:543:100:532:521:43
69:51
0:40
16120Cieger Bálint72:136:2415:5019:4422:5027:0329:4634:3540:3444:0247:5058:0859:1369:5771:44
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE6:249:263:543:064:132:434:495:593:283:4810:181:0510:441:47
72:13
0:29
17351Kondys Jakub78:255:0915:3020:5026:4744:1546:3049:5155:3463:3268:2571:5372:5075:4377:50
KOS BnO Szczecin5:0910:215:205:5717:282:153:215:437:584:533:280:572:532:07
78:25
0:35
18409Nicolis Giovanni192:159:0086:5792:15101:02139:23142:06154:29157:46164:10174:16182:11183:29188:13191:21
ASD Erebus Orientamento Vicenz9:0077:575:188:4738:212:4312:233:176:2410:067:551:184:443:08
192:15
0:54
 
190Bujdosó Zoltándns
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn
392Wirén González Gustavdns
Malarruta
404Fracca Pietrodns
ASD Erebus Orientamento Vicenz
 
 
 
M18B (10)5,6 km 0 m13 C
PlStnoNameTime
1(110)2(117)3(118)4(136)5(154)6(158)7(120)8(113)9(160)10(114)11(130)12(116)13(200)Finish
 
1369Svadlena Michal52:124:109:4413:5117:2219:1825:2230:3838:2841:4844:1346:2048:4251:3452:12
K.O.B. Chocen4:105:344:073:311:566:045:167:503:202:252:072:222:520:38
2408Guarda Giacomo54:035:029:5412:2715:1822:1526:1631:3839:0142:5645:3747:5850:2953:2754:03
ASD Erebus Orientamento Vicenz5:024:522:332:516:574:015:227:233:552:412:212:312:580:36
3472Wolfram Jakob54:523:517:199:3813:0318:1720:2525:3032:1634:5843:0945:1551:4454:1654:52
Naturfreunde Wien3:513:282:193:255:142:085:056:462:428:112:066:292:320:36
4490Trummer Killian56:463:458:4612:3415:0418:5822:2433:4643:0745:1548:1850:3553:1956:0556:46
OLC Graz3:455:013:482:303:543:2611:229:212:083:032:172:442:460:41
5333Čech Petr57:083:427:339:3512:0414:5429:5835:5345:1647:1049:1751:1753:4756:2857:08
Bratrstvo Zdarskych vrchu3:423:512:022:292:5015:045:559:231:542:072:002:302:410:40
6353Petersburski Krystian61:545:4915:4719:3622:0724:4934:0739:3948:3151:1953:3555:4858:2861:1761:54
KOS BnO Szczecin5:499:583:492:312:429:185:328:522:482:162:132:402:490:37
7188Barta Gergely65:215:3311:1013:4317:1226:4930:3337:5647:5650:0256:0758:4461:4564:3965:21
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:335:372:333:299:373:447:2310:002:066:052:373:012:540:42
8410Scalzotto Pietro67:009:0313:5716:3520:0726:2130:1335:4447:1751:1455:2458:2362:2766:1267:00
ASD Erebus Orientamento Vicenz9:034:542:383:326:143:525:3111:333:574:102:594:043:450:48
9471Bonek Erik71:465:2014:5818:3222:1128:2330:5538:1057:3659:3962:4464:5067:2770:5271:46
Naturfreunde Wien5:209:383:343:396:122:327:1519:262:033:052:062:373:250:54
61:39
*156
10113Takács Kristóf90:0411:1019:3425:1529:4932:5136:1647:1961:4166:1376:5280:3984:5089:1890:04
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE11:108:245:414:343:023:2511:0314:224:3210:393:474:114:280:46
 
 
 
M20A (5)6,2 km 0 m13 C
PlStnoNameTime
1(107)2(108)3(109)4(119)5(132)6(122)7(110)8(129)9(113)10(134)11(114)12(165)13(200)Finish
 
1391Kaario Artu59:539:4911:5416:0321:4124:3227:5037:0641:5647:1049:0050:4355:3659:0059:53
Suunta Jyväskylä9:492:054:095:382:513:189:164:505:141:501:434:533:240:53
2449Sandstad Lars60:5211:1212:2016:3421:2124:0426:5137:2841:4649:0050:4753:2257:3060:1660:52
Freidig Spk.11:121:084:144:472:432:4710:374:187:141:472:354:082:460:36
3379Bjornstad Oscar68:2412:4314:0518:1025:2928:0931:1439:0843:4752:2554:0158:5264:5667:4368:24
Fossum IF12:431:224:057:192:403:057:544:398:381:364:516:042:470:41
4463Fernandez Cascales Pablo85:3723:1924:5632:0640:2943:3446:4956:1062:2168:5170:3371:5581:4884:5585:37
Imperdible23:191:377:108:233:053:159:216:116:301:421:229:533:070:42
 
450Eidsmo Matsdns
Freidig Spk.
 
 
 
M21BShort (11)3,4 km 0 m11 C
PlStnoNameTime
1(120)2(112)3(136)4(113)5(160)6(156)7(139)8(157)9(162)10(161)11(200)Finish
 
1107Antal Péter31:064:348:119:3013:4516:2118:0620:5722:1824:2028:0430:2331:06
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE4:343:371:194:152:361:452:511:212:023:442:190:43
2494Mazan Bartłomiej31:203:357:458:4213:2416:0717:1921:2522:4424:5328:1330:3131:20
WKS Œlšsk Wrocław3:354:100:574:422:431:124:061:192:093:202:180:49
3445Łubis Michał33:473:198:219:3615:3717:5919:3622:5024:1327:4630:4333:0633:47
UKS Azymut Pabianice3:195:021:156:012:221:373:141:233:332:572:230:41
4426Deubel Joergen34:413:578:329:4915:2018:1019:3923:3924:5927:2831:0533:5034:41
Naturfreunde Wien3:574:351:175:312:501:294:001:202:293:372:450:51
4210Tóth Attila34:415:369:4910:4415:5518:1321:3324:4726:1628:3431:3933:5034:41
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle5:364:130:555:112:183:203:141:292:183:052:110:51
6196Allwinger Herwig36:363:308:449:4113:3415:5921:4825:0328:3030:3033:3635:4936:36
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:305:140:573:532:255:493:153:272:003:062:130:47
7667Börjesson Eriksson Joel38:404:4312:0117:1521:5424:3126:2529:2631:0633:2436:1037:5838:40
Storviks IF4:437:185:144:392:371:543:011:402:182:461:480:42
8425Deubel Jonas43:094:0710:2911:3323:4227:0328:3732:2833:5536:1639:5242:2243:09
Naturfreunde Wien4:076:221:0412:093:211:343:511:272:213:362:300:47
9119Nagy Martin71:4211:3718:4221:3829:5133:3839:2655:5257:5064:0968:1770:5671:42
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE11:377:052:568:133:475:4816:261:586:194:082:390:46
10457Lau Kwok Sang78:097:2015:4417:5130:2038:0059:4965:0566:4370:0575:1577:2178:09
Metropolitan Orienteering Club7:208:242:0712:297:4021:495:161:383:225:102:060:48
 
202Szlávik Zoltán dr.dns
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
 
 
 
M21E (27)6,8 km 0 m15 C
PlStnoNameTime
1(106)2(107)3(109)4(110)5(111)6(117)7(118)8(119)9(112)10(113)11(155)12(114)13(115)14(165)
15(200)Finish
 
1430Fellbaum Thomas43:266:267:2710:1018:4520:3522:5726:1028:5930:5134:4835:2736:2738:3040:33
Manchester and District Orient6:261:012:438:351:502:223:132:491:523:570:391:002:032:03
42:5243:26
2:190:34
2459Gardner William43:426:177:229:3817:4819:5122:1724:1226:4328:4333:0734:0135:1837:3140:39
Octavian Droobers6:171:052:168:102:032:261:552:312:004:240:541:172:133:08
43:0343:42
2:240:39
3431Bray Peter44:247:078:2510:5819:5721:4623:5225:4428:1530:1533:3534:2137:1539:2741:36
Manchester and District Orient7:071:182:338:591:492:061:522:312:003:200:462:542:122:09
43:5244:2436:19
2:160:32*156
4285Oebro Emil45:027:259:0111:3220:1422:2224:3626:3429:0631:1935:1336:0137:3639:5542:02
XOOR OK orion7:251:362:318:422:082:141:582:322:133:540:481:352:192:07
44:2445:02
2:220:38
5345Schoning Eskil45:426:367:5710:1818:1420:3122:3925:0228:4930:5335:3636:5238:1340:3642:42
OK PAN Aarhus6:361:212:217:562:172:082:233:472:044:431:161:212:232:06
45:1045:42
2:280:32
6380Melsom Borger45:506:277:5110:1121:2123:1825:4427:5030:3532:4536:2337:1338:2040:4042:54
Fossum IF6:271:242:2011:101:572:262:062:452:103:380:501:072:202:14
45:1445:50
2:200:36
7396Prieto Del Campo Alvaro47:347:038:5311:3620:1222:1724:4126:5032:0934:1437:4438:3339:3442:0044:20
Malarruta7:031:502:438:362:052:242:095:192:053:300:491:012:262:20
46:5447:34
2:340:40
8398Chambers Tomithy47:497:168:4111:1319:3121:1723:5526:3129:1431:1237:2538:4140:3842:4844:55
Peninsula Orienteering Club7:161:252:328:181:462:382:362:431:586:131:161:572:102:07
47:1847:49
2:230:31
9340Netuka Vojtech48:016:588:1310:5920:1122:0224:1026:2029:4531:5735:4737:4239:0641:3544:01
Czech Fans6:581:152:469:121:512:082:103:252:123:501:551:242:292:26
47:2448:01
3:230:37
10370Sháněl Jan48:227:108:4811:2120:3722:3424:5227:0730:0932:3437:3538:3140:0542:3845:00
K.O.B. Chocen7:101:382:339:161:572:182:153:022:255:010:561:342:332:22
47:4548:22
2:450:37
11342Semrad Ladislav49:407:068:2910:5819:5722:3224:4227:3731:5233:4938:3339:2741:4844:1546:33
Czech Fans7:061:232:298:592:352:102:554:151:574:440:542:212:272:18
48:5949:40
2:260:41
12371Krivda Martin52:216:508:1712:0821:3423:2425:4128:1631:3234:0240:2641:1142:3345:1249:10
K.O.B. Chocen6:501:273:519:261:502:172:353:162:306:240:451:222:393:58
51:4252:2139:31
2:320:39*155
13149Kisvölcsey Ákos53:537:589:1912:1922:0124:1426:4229:0632:1334:3038:1640:1644:3947:4550:16
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako7:581:213:009:422:132:282:243:072:173:462:004:233:062:31
53:0753:53
2:510:46
14306Potter Adam55:038:3810:0112:5722:1825:5528:2531:3034:3136:5242:5444:0445:1647:4551:08
XBIS Bristol Orienteering Klub8:381:232:569:213:372:303:053:012:216:021:101:122:293:23
54:2155:03
3:130:42
15147Györgyi Péter59:569:0010:4714:1224:5828:5131:2035:3339:0941:4046:3847:4550:0252:4855:55
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako9:001:473:2510:463:532:294:133:362:314:581:072:172:463:07
59:0759:56
3:120:49
16470Grote Andreas64:0010:5112:2615:1725:4027:3332:4736:2642:1845:1951:1652:2753:5056:4359:53
OLC SKOG FRIBOURG10:511:352:5110:231:535:143:395:523:015:571:111:232:533:10
63:0664:00
3:130:54
17349Hector David71:0110:2012:3617:1833:0236:2239:3242:3246:2149:1556:3357:5559:4063:2366:43
Snättringe SK10:202:164:4215:443:203:103:003:492:547:181:221:453:433:20
70:1071:01
3:270:51
18151Oszlovics Ádám74:097:369:1312:2225:4927:5330:4539:1148:3451:1357:3558:5963:3766:3269:45
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako7:361:373:0913:272:042:528:269:232:396:221:244:382:553:13
73:1074:09
3:250:59
19405Guasina Cosimo75:3911:3014:0220:0632:2034:5838:0040:5253:0156:4160:3361:2562:2965:5571:49
ASD Erebus Orientamento Vicenz11:302:326:0412:142:383:022:5212:093:403:520:521:043:265:54
75:0075:39
3:110:39
20428Deubel Dirk79:4211:2013:4418:0731:5035:0339:0043:2449:4153:0460:3962:0567:0170:4075:11
Naturfreunde Wien11:202:244:2313:433:133:574:246:173:237:351:264:563:394:31
78:5379:42
3:420:49
21212Tóth Károly ifj.79:4610:2014:2420:1233:3135:5739:1143:3152:5356:1563:0664:2569:3572:2375:47
VTC Veszprémi Tájfutó Club10:204:045:4813:192:263:144:209:223:226:511:195:102:483:24
78:5679:46
3:090:50
22469Suter Nik89:119:0410:3713:5125:4028:3133:4938:0656:0958:5265:2670:5674:3179:0784:45
OLG Cordoba Rütihof9:041:333:1411:492:515:184:1718:032:436:345:303:354:365:38
88:1489:11
3:290:57
 
372Pesek Ondrejmp8:1610:0913:2723:2726:1229:0931:4541:5644:44-----50:5752:3455:1458:21
K.O.B. Chocen8:161:533:1810:002:452:572:3610:112:486:131:372:403:07
61:1361:5649:54
2:520:43*135
152Zsebeházy Istvándnf7:369:08------------------------------------------------------------
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako7:361:32
19:3120:17
10:230:46
350Rinnbäck Jonasdns
OK Ravinen - Nacka
247Maksimovic Nikoladns
XORT OT RTANJ
383Melsom Sigurddns
Fossum IF
 
 
 
M35BShort (9)3,4 km 0 m11 C
PlStnoNameTime
1(120)2(112)3(136)4(113)5(160)6(156)7(139)8(157)9(162)10(161)11(200)Finish
 
1132Kálmán Péter35:515:159:0910:1315:5718:2522:5325:5627:1929:4232:5335:0635:51
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C5:153:541:045:442:284:283:031:232:233:112:130:45
2214Ács Gábor40:394:3110:4712:0718:4222:1824:3328:3230:0532:5937:0139:3940:39
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut4:316:161:206:353:362:153:591:332:544:022:381:00
3505Hrenkó László44:155:4113:1414:5521:0624:1127:0330:4532:2935:5440:2743:1144:15
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület5:417:331:416:113:052:523:421:443:254:332:441:04
4181Mentler Balázs44:374:089:3210:5616:5623:1929:2933:0234:3737:4141:2043:4444:37
SFC Széchenyi István Egyetem Sport4:085:241:246:006:236:103:331:353:043:392:240:53
5290Baklid Bjoern55:334:2510:0112:3920:5933:5435:5641:5443:5146:4651:0954:1955:33
XKON Konnerud IL4:255:362:388:2012:552:025:581:572:554:233:101:14
6282Nagy József56:024:2210:2512:1926:1130:0935:1943:4745:4148:4453:0555:1956:02
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo4:226:031:5413:523:585:108:281:543:034:212:140:43
7182Tőzsér András72:288:4318:4831:5739:0142:5452:1956:5060:1663:3668:2071:2972:28
SFC Széchenyi István Egyetem Sport8:4310:0513:097:043:539:254:313:263:204:443:090:59
 
364Kracht Jespermp5:3113:5922:2834:34-----51:2361:5664:22----------100:22101:26
Copenhagen Police5:318:288:2912:0616:4910:332:2636:001:04
385Avramovic Dejandns
Orienteering Team Kosutnjak, B
 
 
 
M40 (10)5,6 km 0 m13 C
PlStnoNameTime
1(110)2(117)3(118)4(136)5(154)6(158)7(120)8(113)9(160)10(114)11(130)12(116)13(200)Finish
 
1183Weibl Zoltán56:224:239:1512:3915:3517:5926:3033:5141:4344:1246:5749:1452:3055:3956:22
SFC Széchenyi István Egyetem Sport4:234:523:242:562:248:317:217:522:292:452:173:163:090:43
2286Salopek Tihomir56:544:059:2012:0215:0420:1723:1631:1841:3944:4347:0149:2952:3156:0356:54
XOXX OK RIS4:055:152:423:025:132:598:0210:213:042:182:283:023:320:51
3509Kiszel Sándor56:584:2310:0912:4115:4317:3124:0931:0839:5341:5048:5250:5053:2656:1856:58
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle4:235:462:323:021:486:386:598:451:577:021:582:362:520:40
4231Mézes Tibor Sólyom64:304:5012:1115:4719:0524:4327:4535:0546:1949:0455:0157:3460:3263:4364:30
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó4:507:213:363:185:383:027:2011:142:455:572:332:583:110:47
5135Madarassy Pál67:345:1911:5915:5519:3427:3534:1840:4650:3953:5757:3660:1363:0766:4167:34
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C5:196:403:563:398:016:436:289:533:183:392:372:543:340:53
6270Zakouřil Václav73:095:0711:5515:0119:2526:2829:3539:5251:3655:4758:1961:5366:5572:1773:09
XUSK USK Praha5:076:483:064:247:033:0710:1711:444:112:323:345:025:220:52
7195Vályi Gábor74:585:5520:4123:4727:0936:0442:2148:4958:2762:0665:3968:2271:1674:1774:58
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:5514:463:063:228:556:176:289:383:393:332:432:543:010:41
8108Boka György75:025:0310:5718:3122:2231:5634:4344:0956:3259:3663:3666:3170:5774:2775:02
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE5:035:547:343:519:342:479:2612:233:044:002:554:263:300:35
9508Minto Robert87:566:3915:5419:5923:4730:0933:4742:2855:4959:1564:5170:0183:2287:1987:56
Indiana Crossroads Orienteerin6:399:154:053:486:223:388:4113:213:265:365:1013:213:570:37
62:06
*156
 
368Svadlena Pavelmp---------------------------------------------9:45-----23:2731:0733:17
K.O.B. Chocen9:4513:427:402:10
 
 
 
M45 (17)5,1 km 0 m10 C
PlStnoNameTime
1(119)2(121)3(117)4(133)5(132)6(112)7(120)8(130)9(131)10(200)Finish
 
1313Nymalm Sören33:444:589:2010:4513:4915:2619:1822:3727:2329:4433:0133:44
XPRG Pargas IF4:584:221:253:041:373:523:194:462:213:170:43
2324Perrin Eric34:515:079:4410:4714:5516:2720:0223:3128:5231:0834:1434:51
Nature Orientation Saint Etien5:074:371:034:081:323:353:295:212:163:060:37
3334Baldrian Petr38:485:2911:0012:3415:4918:2823:0026:5832:1534:2738:0538:48
SK Praga5:295:311:343:152:394:323:585:172:123:380:43
4201Paróczi Zsolt39:165:2811:5213:2516:3418:1922:3026:4332:0534:2038:2939:16
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő5:286:241:333:091:454:114:135:222:154:090:47
5422Craig Stephen39:205:1111:3213:2218:0619:4423:2427:0632:5035:1038:3739:20
Newcastle Orienteering Club5:116:211:504:441:383:403:425:442:203:270:43
6240Csankovszki Tibor41:455:4111:4413:4916:4418:3122:4527:5535:1937:3841:0541:45
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor5:416:032:052:551:474:145:107:242:193:270:40
7401Riley Wyatt42:007:3814:0015:3319:0420:5925:0629:4435:2037:3341:1942:00
Delaware Valley Orienteering A7:386:221:333:311:554:074:385:362:133:460:41
8510Kaario Kimmo44:025:0810:1512:2019:1021:2525:0529:3737:0339:2443:2344:02
Suunta Jyväskylä5:085:072:056:502:153:404:327:262:213:590:39
9217Máramarosi István44:5110:1616:1318:0221:0322:5827:0931:3937:3840:0144:0344:51
SAS Silvanus Sportegyesület10:165:571:493:011:554:114:305:592:234:020:48
10197Baracsi Gábor47:229:1816:1017:4622:4324:4628:5232:5740:0642:3946:3547:22
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő9:186:521:364:572:034:064:057:092:333:560:47
11218Divin György47:377:1613:3415:3720:1121:5226:1731:0838:0141:3446:5447:37
SAS Silvanus Sportegyesület7:166:182:034:341:414:254:516:533:335:200:43
12246Báder Attila47:476:4413:3715:3019:2922:1227:2233:0639:5042:3646:5647:47
MAT Mazsola Tájfutó és Természetba6:446:531:533:592:435:105:446:442:464:200:51
13511Tero Salonen47:508:4114:3716:4622:3625:0830:0934:5440:5643:1947:1047:50
Hauhon Sisu8:415:562:095:502:325:014:456:022:233:510:40
14448Eidsmo Tomas49:0817:5523:5024:5529:0330:3434:0737:3942:5645:1148:1749:08
Freidig Spk.17:555:551:054:081:313:333:325:172:153:060:51
15279Szitter Attila56:506:1912:3121:1628:3130:4737:2641:5348:3351:0855:5756:50
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo6:196:128:457:152:166:394:276:402:354:490:53
16274Bolehovský Pavel62:2813:3421:0623:1134:1936:3841:3748:2554:4257:0461:4762:28
XUSK USK Praha13:347:322:0511:082:194:596:486:172:224:430:41
17275Kodejš Zdeněk79:4814:5927:2633:0938:1745:1752:0859:4267:5175:1779:0679:48
XUSK USK Praha14:5912:275:435:087:006:517:348:097:263:490:42
 
 
 
M50 (25)4,1 km 0 m9 C
PlStnoNameTime
1(156)2(106)3(108)4(135)5(155)6(157)7(149)8(151)9(200)Finish
 
1451Ivarsson Johan32:273:529:2115:1419:3420:3824:0527:0428:4931:4832:27
Freidig Spk.3:525:295:534:201:043:272:591:452:590:39
2429Gassner Ferri33:054:099:5012:5617:5319:1622:5027:4829:1832:2233:05
Naturfreunde Wien4:095:413:064:571:233:344:581:303:040:43
3419Johannesson Thomas34:044:509:5912:3720:1821:4925:3128:4430:1933:1934:04
Ronneby Orienteringsklubb4:505:092:387:411:313:423:131:353:000:45
4367Šmelík Juraj34:286:0311:0514:1319:4521:3925:2428:4030:1933:4734:28
TJ Rapid Bratislava6:035:023:085:321:543:453:161:393:280:41
5308Haanpää Tuomo35:204:209:2211:5017:5620:4424:1429:2031:2734:3535:20
XTMP Tampereen Pyrintö4:205:022:286:062:483:305:062:073:080:45
6473Bonek Peter36:415:039:5814:3120:3321:4526:0830:3932:2435:5336:41
Naturfreunde Wien5:034:554:336:021:124:234:311:453:290:48
7328Borsting Jens37:546:0212:0214:4721:1022:3727:1131:4533:3237:0637:54
Silkeborg OK6:026:002:456:231:274:344:341:473:340:48
8386Simonsen Bo38:435:279:5212:3222:1123:1729:0132:2634:2637:5038:43
FIF Hilleroed5:274:252:409:391:065:443:252:003:240:53
9170Weiler Zsolt39:575:1011:0414:2421:4523:1728:2432:3935:0939:0239:57
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba5:105:543:207:211:325:074:152:303:530:55
10330Kjar Morten39:586:5813:0916:2421:5723:3427:3130:5334:1239:0239:58
Silkeborg OK6:586:113:155:331:373:573:223:194:500:56
11374Křivda Ivan39:595:5512:2216:3223:0624:5029:5233:4835:4139:1339:59
Sportovní klub hasičů KH kraje5:556:274:106:341:445:023:561:533:320:46
12314Vandas Ludek40:194:4610:2012:4020:4522:1028:2334:0936:1339:2740:1919:21
XOBV OOB Vamberk4:465:342:208:051:256:135:462:043:140:52*113
13329Bobach Erik43:085:2015:4918:3925:2627:0331:5436:0738:0642:0743:08
Silkeborg OK5:2010:292:506:471:374:514:131:594:011:01
14674Ollia Mattila43:175:0815:2417:5425:1327:0132:5237:1238:5242:2643:17
MS Parma5:0810:162:307:191:485:514:201:403:340:51
15515Borge Pedersen44:599:5916:5120:1327:2028:4733:4338:0040:1844:1344:59
EK Egyesületen kívüli9:596:523:227:071:274:564:172:183:550:46
16343Sonnichsen Kell45:456:1912:5717:1424:1026:0634:3438:2141:1544:5745:45
OK PAN Aarhus6:196:384:176:561:568:283:472:543:420:48
17464Fernández Arriaga José Feliciano47:269:4517:3523:0529:3631:0836:1440:0942:1846:3947:26
Imperdible9:457:505:306:311:325:063:552:094:210:47
18382Melsom Terje49:596:0217:2521:1128:5930:4636:3043:1145:2749:0949:59
Fossum IF6:0211:233:467:481:475:446:412:163:420:50
19303Oebro Dennis52:535:1411:4515:2123:5830:3640:4545:0147:0751:5452:53
XTIS Tisvilde Hegn OK5:146:313:368:376:3810:094:162:064:470:59
20339Pryjma Tomasz62:417:0319:4126:4932:3134:0146:5254:3956:5561:3562:41
Funexsports7:0312:387:085:421:3012:517:472:164:401:06
21453Rigby Richard64:3613:1124:1029:3739:1242:2350:3456:1658:4863:4264:36
Cleveland Orienteering Klub13:1110:595:279:353:118:115:422:324:540:54
22137Urbán András69:018:0419:1927:0939:0443:1251:2158:1361:5367:5669:01
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C8:0411:157:5011:554:088:096:523:406:031:05
23321Marclay Blaise103:446:2249:5556:2464:2968:3074:5290:1898:24103:03103:44
CA Rosé6:2243:336:298:054:016:2215:268:064:390:41
 
326Moller Ankerdnf14:1223:28------------------------------60:4861:47
Silkeborg OK14:129:1637:200:59
456Termansen Michaeldns
OK SYD
 
 
 
M55 (18)4,1 km 0 m9 C
PlStnoNameTime
1(156)2(106)3(108)4(135)5(155)6(157)7(149)8(151)9(200)Finish
 
1296Key Warren32:094:459:3212:1817:4118:5322:4426:2028:1231:2032:09
XMEL Melbourne Forest Racers4:454:472:465:231:123:513:361:523:080:49
2434Imark Rikard34:464:2911:1514:4520:1821:3125:2829:0230:4733:5834:46
Tullinge SK4:296:463:305:331:133:573:341:453:110:48
3400Tuomisto Juha35:066:3111:4315:0320:4422:0226:1329:5131:3234:2435:06
Vaasan Suunnistajat6:315:123:205:411:184:113:381:412:520:42
4336Partanen Timo35:255:2010:2112:5018:3919:4624:0328:2031:0034:4335:25
Rasti-Hyry5:205:012:295:491:074:174:172:403:430:42
5384Hastad Nils38:187:0612:5316:1622:2823:5328:2332:0934:1437:3538:18
Fossum IF7:065:473:236:121:254:303:462:053:210:43
6432Aebersold Christian39:325:3813:1016:1522:2624:0728:4132:1734:1738:4239:32
ol.biel.seeland5:387:323:056:111:414:343:362:004:250:50
7519Börjesson Bo43:195:4918:0020:5026:2827:3631:4635:4638:5842:3243:19
Storviks IF5:4912:112:505:381:084:104:003:123:340:47
8517Kürti István44:315:0811:5917:2023:3325:1332:4737:0839:2243:3244:31
PVM Pécsi Vörös Meteor SK5:086:515:216:131:407:344:212:144:100:59
9211Tóth Károly45:145:5113:1616:5525:1827:1932:2437:1539:4544:2045:14
VTC Veszprémi Tájfutó Club5:517:253:398:232:015:054:512:304:350:54
10378Westin Kjell49:488:3716:3921:0129:2330:5637:2442:0344:3848:5249:48
Porsgrunn Orienteringslag8:378:024:228:221:336:284:392:354:140:56
11393Wirén Mikael54:236:5421:3724:2731:2532:5239:4046:0248:5053:2854:23
Malarruta6:5414:432:506:581:276:486:222:484:380:55
12348Griffiths Adrian73:0410:2425:3735:5645:3748:2055:5562:3065:3472:0573:0460:48
North West OC10:2415:1310:199:412:437:356:353:046:310:59*131
13143Ormay György75:078:1819:3634:1745:3547:0955:1661:5967:3274:1475:07
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport8:1811:1814:4111:181:348:076:435:336:420:53
14319Jaffe David82:309:1637:0941:4355:2058:1566:3572:2075:5781:3082:30
XMEL Melbourne Forest Racers9:1627:534:3413:372:558:205:453:375:331:00
15335Wald Frantisek92:4313:5624:5438:4656:0264:4573:0181:3785:2591:3692:43
SK Praga13:5610:5813:5217:168:438:168:363:486:111:07
16406Nicolis Valentino97:3510:2026:4638:2057:5866:5375:5883:3287:3096:0097:35
ASD Erebus Orientamento Vicenz10:2016:2611:3419:388:559:057:343:588:301:35
 
227Pezzati Filipomp7:37------------------------------44:0850:1951:38
SCOM Mendrisio7:3736:316:111:19
305Potter Daviddnf15:1432:38-------------------------51:3060:2161:28
XBIS Bristol Orienteering Klub15:1417:2418:528:511:07
 
 
 
M65 (6)1,7 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(163)2(102)3(162)4(142)5(161)6(200)Finish
 
1243Vitéz László13:422:414:135:487:1010:1712:5113:42
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:411:321:351:223:072:340:51
2344Holm John13:452:364:125:306:5210:2813:0013:45
OK PAN Aarhus2:361:361:181:223:362:320:45
3244Novai György15:032:434:146:087:3611:0614:0815:03
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:431:311:541:283:303:020:55
4185Bugár József15:302:594:406:137:4911:2814:4015:30
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:591:411:331:363:393:120:50
5219Komoróczki András15:581:563:315:036:2710:5515:1015:58
SAS Silvanus Sportegyesület1:561:351:321:244:284:150:48
6105Tüskés György19:022:444:299:3210:5214:4118:0319:02
EK Egyesületen kívüli2:441:455:031:203:493:220:59
 
 
 
M70 (9)1,7 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(163)2(102)3(162)4(142)5(161)6(200)Finish
 
1239Blum László id.15:422:514:295:578:1111:4314:3715:42
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:511:381:282:143:322:541:05
2241Felföldi Károly dr.15:432:464:316:057:4411:3114:4315:43
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:461:451:341:393:473:121:00
3199Gombkötő Péter dr.17:033:215:096:558:3112:3215:5217:03
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:211:481:461:364:013:201:11
4228Kovács András17:233:164:546:398:0713:0616:2317:23
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület3:161:381:451:284:593:171:00
5106Witzig Hans17:273:104:496:259:5213:4816:3217:27
EK Egyesületen kívüli3:101:391:363:273:562:440:55
6133Lux Iván20:302:564:587:018:5115:2419:0620:30
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:562:022:031:506:333:421:24
7130Friedrich Vilmos21:293:255:317:509:5515:2919:5821:29
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C3:252:062:192:055:344:291:31
8242Kéri Gerzson Ferenc28:075:547:5616:1518:2223:0026:5628:07
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor5:542:028:192:074:383:561:11
9245T.Nagy Sándor32:373:044:526:438:2928:0431:2732:37
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:041:481:511:4619:353:231:10
 
 
 
M75 (4)1,8 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(139)2(115)3(140)4(143)5(146)6(200)Finish
 
1104Marton Péter26:444:277:1612:0519:4722:4925:4026:44
EK Egyesületen kívüli4:272:494:497:423:022:511:04
2224Pavlovics György dr.38:354:057:5017:4624:3933:1336:5338:35
ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz4:053:459:566:538:343:401:42
3452Sandstad Jardar39:533:346:1111:1517:3935:3238:3939:53
Selbu OK3:342:375:046:2417:533:071:14
4523Gönczi Péter44:277:0211:3917:2028:1039:1742:5344:27
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn7:024:375:4110:5011:073:361:34
 
 
 
M80 (1)1,8 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(139)2(115)3(140)4(143)5(146)6(200)Finish
 
1325Haberkorn Didier45:384:468:4222:2435:3040:0243:5745:38
Nature Orientation Saint Etien4:463:5613:4213:064:323:551:41
 
 
 
W10D (3)3,1 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(200)Finish
 
1272Zakouřilová Klára35:392:369:5915:5226:3231:1134:4635:39
XUSK USK Praha2:367:235:5310:404:393:350:53
2444Pabich Hanna69:4312:1526:0835:4952:1157:0868:4569:43
UKS Azymut Pabianice12:1513:539:4116:224:5711:370:58
3233Mézes Emese Csenge73:518:5926:3341:2656:1561:2972:4773:51
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó8:5917:3414:5314:495:1411:181:04
 
 
 
W12C (13)2,0 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(147)2(125)3(150)4(151)5(161)6(200)Finish
 
1288Salopek Dorja14:252:515:028:119:4011:3313:4414:25
XOXX OK RIS2:512:113:091:291:532:110:41
2255Baldrianová Eva14:513:045:288:239:2211:2014:0814:51
XUSK USK Praha3:042:242:550:591:582:480:43
3209Baracsi Léna17:034:026:259:1911:4013:3616:1517:03
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:022:232:542:211:562:390:48
4352Kula Maja18:523:178:2411:2113:2415:3118:0818:52
KOS BnO Szczecin3:175:072:572:032:072:370:44
5528Tóth Betti19:323:215:549:1810:4615:0618:4019:32
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle3:212:333:241:284:203:340:52
6225Szakál-Biró Sára22:575:019:2413:3116:5619:3522:0222:57
VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn5:014:234:073:252:392:270:55
7527Parádi Eszter23:033:309:0113:5615:2618:2822:2323:03
EK Egyesületen kívüli3:305:314:551:303:023:550:40
8298Key Milla23:075:157:5814:2315:5519:0722:2823:07
XMEL Melbourne Forest Racers5:152:436:251:323:123:210:39
9423Craig Rebecca25:124:377:0710:3612:2521:0524:3225:12
Newcastle Orienteering Club4:372:303:291:498:403:270:40
10122Balázs Réka26:1511:0114:2517:4219:4322:5725:3026:15
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE11:013:243:172:013:142:330:45
11125Bors Lilla27:136:059:3618:2419:5423:0826:3027:13
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE6:053:318:481:303:143:220:43
12139Kovács-Marosán Nádja34:018:4612:0223:5826:0628:3932:5034:01
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C8:463:1611:562:082:334:111:11
 
311Haanpää Venladns
XTMP Tampereen Pyrintö
 
 
 
W14B (14)2,9 km 0 m8 C
PlStnoNameTime
1(145)2(111)3(121)4(141)5(115)6(143)7(144)8(200)Finish
 
1160Sárközy Rita22:263:015:146:4813:1415:4218:3019:4721:4622:26
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako3:012:131:346:262:282:481:171:590:40
2266Štraitová Jolana24:502:454:526:4612:2914:4820:5521:5924:1124:50
XUSK USK Praha2:452:071:545:432:196:071:042:120:39
3220Máramarosi Rita25:232:425:028:1313:3615:5221:5823:0324:4625:23
SAS Silvanus Sportegyesület2:422:203:115:232:166:061:051:430:37
4221Máramarosi Anna28:333:406:2010:5918:4821:2924:4025:4527:4928:33
SAS Silvanus Sportegyesület3:402:404:397:492:413:111:052:040:44
5263Malečková Hana28:562:585:047:3514:2917:2422:3826:0328:1328:56
XUSK USK Praha2:582:062:316:542:555:143:252:100:43
6284Gyurina Judit29:372:585:367:3815:0419:2626:0027:0928:5429:37
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:582:382:027:264:226:341:091:450:43
7256Beranová Hana30:523:547:369:3916:2220:2324:4227:3930:0830:52
XUSK USK Praha3:543:422:036:434:014:192:572:290:44
8262Kodejšová Markéta32:013:246:478:5315:0821:3328:1029:2731:2032:01
XUSK USK Praha3:243:232:066:156:256:371:171:530:41
9222Máramarosi Dóra33:492:264:277:4613:3316:4430:0131:0633:0333:49
SAS Silvanus Sportegyesület2:262:013:195:473:1113:171:051:570:46
10530Kaario Saara38:083:366:088:2718:5823:0934:1635:2237:2438:08
Suunta Jyväskylä3:362:322:1910:314:1111:071:062:020:44
11208Baracsi Hanna40:3410:5515:3517:5125:1129:4136:0437:1939:4740:34
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő10:554:402:167:204:306:231:152:280:47
12250Aschermannová Klára42:396:348:3620:1026:1333:0736:4739:4342:0542:39
XUSK USK Praha6:342:0211:346:036:543:402:562:220:34
13529Urban Aneta46:353:156:087:4914:3324:2641:5743:2445:5146:35
UKS Traper Złocieniec3:152:531:416:449:5317:311:272:270:44
14278Kopecka Valentyna124:2649:1259:3979:4487:3492:11108:26118:00123:34124:26
XUSK USK Praha49:1210:2720:057:504:3716:159:345:340:52
 
 
 
W16B (26)3,8 km 0 m10 C
PlStnoNameTime
1(135)2(126)3(140)4(116)5(115)6(139)7(114)8(164)9(131)10(200)Finish
 
1158Czakó Boglárka30:026:578:5510:5612:4815:3617:0319:5922:2625:3829:2530:02
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako6:571:582:011:522:481:272:562:273:123:470:37
2154Zempléni Lilla30:414:406:378:5510:4112:5614:1917:2819:2925:0330:0130:41
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako4:401:572:181:462:151:233:092:015:344:580:40
3446Eidsmo Mari32:445:569:0511:4314:0016:4418:3321:5623:3427:4932:0332:44
Freidig Spk.5:563:092:382:172:441:493:231:384:154:140:41
4174Werner Boróka33:315:558:1212:0614:2817:0718:4722:0524:1227:4132:3833:31
PVS Pécsi Vasutas Sportkör5:552:173:542:222:391:403:182:073:294:570:53
5251Aschermannová Tereza35:266:438:5612:0514:2717:2219:1423:0426:1430:1634:3535:26
XUSK USK Praha6:432:133:092:222:551:523:503:104:024:190:51
6169Mag Viktória35:398:2310:1412:4715:2818:5821:0124:5227:3831:1235:0335:39
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye8:231:512:332:413:302:033:512:463:343:510:36
7118Kelevitz Virág36:226:158:1410:3312:4418:2520:1823:4628:1231:3235:3636:22
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE6:151:592:192:115:411:533:284:263:204:040:46
8534Gröll Anna36:3013:0715:0217:1419:0421:3323:0026:0128:2831:3635:4636:30
OLC Graz13:071:552:121:502:291:273:012:273:084:100:44
9237Kishanti Petra37:408:2510:2313:1315:1118:0321:5927:3930:2333:2337:0037:40
SIR Sirályok Sportegyesület8:251:582:501:582:523:565:402:443:003:370:40
10102Kálmán Tamara38:008:1710:4313:2715:4918:5321:0224:3626:1731:5037:0638:00
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako8:172:262:442:223:042:093:341:415:335:160:54
11223Divin Judit39:458:0510:4614:0617:1020:1923:1827:4430:4734:5438:5639:45
SAS Silvanus Sportegyesület8:052:413:203:043:092:594:263:034:074:020:49
12280Nagy Zsófia40:046:489:4212:2815:2818:5220:5125:0327:3833:4539:1240:04
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo6:482:542:463:003:241:594:122:356:075:270:52
13168Mag Fruzsina41:1712:2614:3717:3519:5823:1024:5928:4931:5035:4840:3341:17
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye12:262:112:582:233:121:493:503:013:584:450:44
14533Kastner Maya41:2213:4717:4120:1622:1625:0026:3830:4732:4036:1340:3641:22
Naturfreunde Wien13:473:542:352:002:441:384:091:533:334:230:46
15283Baji Boglárka42:1610:0712:3516:0519:0823:5126:0730:0532:4436:4841:1842:1620:01
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo10:072:283:303:034:432:163:582:394:044:300:58*131
16238Takács Szilvia44:4911:5915:3919:0221:3024:1926:1930:1432:0538:0143:5844:49
SIR Sirályok Sportegyesület11:593:403:232:282:492:003:551:515:565:570:51
17156Bertozzi Giulia46:516:4310:4515:2018:0521:1623:0726:5435:4540:2146:0346:51
GOLD Savosa6:434:024:352:453:111:513:478:514:365:420:48
18281Barta Regina47:4312:3715:1418:2022:5526:1228:2436:0338:4242:4946:5547:43
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:372:373:064:353:172:127:392:394:074:060:48
19407Busato Francesca48:127:5110:4515:4620:5125:1828:2632:4737:2641:4147:3248:12
ASD Erebus Orientamento Vicenz7:512:545:015:054:273:084:214:394:155:510:40
20531Przeszłowska Hanna49:1910:4813:0716:1823:3328:4430:3435:0036:5642:1948:2749:19
UKS Traper Złocieniec10:482:193:117:155:111:504:261:565:236:080:52
21114Nagy Gertrúd49:347:019:3913:5316:2620:4828:1131:5935:0040:2748:3249:34
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE7:012:384:142:334:227:233:483:015:278:051:02
22206Baracsi Luca52:2216:3919:1622:5626:0630:1132:2936:1740:2445:1851:2352:22
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:392:373:403:104:052:183:484:074:546:050:59
23268Titzová Adéla52:5019:0022:4826:1829:4532:5034:4338:1941:2946:2152:0252:50
XUSK USK Praha19:003:483:303:273:051:533:363:104:525:410:48
24414Scalzotto Annarita53:3818:4321:1324:2228:5332:1034:2241:5244:5048:5252:5153:38
ASD Erebus Orientamento Vicenz18:432:303:094:313:172:127:302:584:023:590:47
25258Berounská Anna79:5523:3828:2033:5038:3844:1152:5659:0563:4271:2779:0779:55
XUSK USK Praha23:384:425:304:485:338:456:094:377:457:400:48
 
177Várvölgyi Dorkamp6:559:2112:4114:5721:21-----27:1030:4434:4038:5139:31
PVS Pécsi Vasutas Sportkör6:552:263:202:166:245:493:343:564:110:40
 
 
 
W18B (6)4,4 km 0 m14 C
PlStnoNameTime
1(152)2(153)3(118)4(158)5(154)6(137)7(124)8(155)9(164)10(157)11(131)12(149)13(146)14(200)
Finish
 
1159Iván Eszter51:435:2113:1915:1818:5022:4024:2827:2533:1537:3041:4645:4046:4848:5750:55
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako5:217:581:593:323:501:482:575:504:154:163:541:082:091:58
51:43
0:48
2189Kálmán Imola52:593:4910:3512:3815:2919:1820:5325:1627:4533:1742:0147:4248:4250:1952:11
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:496:462:032:513:491:354:232:295:328:445:411:001:371:52
52:59
0:48
3418Johannesson Hanna53:385:2913:5917:1020:1425:0126:2529:3131:3541:2145:1348:2749:2551:1952:55
Ronneby Orienteringsklubb5:298:303:113:044:471:243:062:049:463:523:140:581:541:36
53:38
0:43
4111Kiss Dóra Eszter58:395:0212:4214:4918:1121:3725:0233:4437:1743:2947:4352:0553:2755:4757:46
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE5:027:402:073:223:263:258:423:336:124:144:221:222:201:59
58:39
0:53
5110Borhegyi Teodóra66:344:0414:3917:4119:5524:1225:4131:5640:1045:2552:3556:4557:5163:0565:23
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE4:0410:353:022:144:171:296:158:145:157:104:101:065:142:18
66:34
1:11
 
681Deptulska Mariamp3:51-----9:4712:5017:1418:5323:1532:2737:2344:2750:1851:3453:5456:18
Funexsports3:515:563:034:241:394:229:124:567:045:511:162:202:24
57:11
0:53
 
 
 
W20A (7)4,7 km 0 m11 C
PlStnoNameTime
1(111)2(122)3(133)4(159)5(158)6(136)7(155)8(157)9(150)10(151)11(200)Finish
 
1537Börjesson Eriksson Jennie36:524:128:5811:1513:3915:0618:0724:1327:5032:1533:0636:1036:52
Storviks IF4:124:462:172:241:273:016:063:374:250:513:040:42
2388Simonsen Siri39:584:189:1411:4213:5415:5219:2323:2228:5033:4034:5239:1339:58
FIF Hilleroed4:184:562:282:121:583:313:595:284:501:124:210:45
3261Kašparová Adéla52:0511:4416:5119:5022:1725:0429:1236:1441:3946:4447:4551:1652:05
XUSK USK Praha11:445:072:592:272:474:087:025:255:051:013:310:49
4277Kopecka Johana52:114:3910:3516:5919:0923:4227:3634:0440:2245:2247:0751:3452:11
XUSK USK Praha4:395:566:242:104:333:546:286:185:001:454:270:37
5458Klemettinen Kaisa53:474:009:1712:0815:1018:0421:1226:1030:3348:4349:3653:0253:47
Suunta Jyväskylä4:005:172:513:022:543:084:584:2318:100:533:260:45
 
538Envall Ebbadnf5:0112:19--------------------26:31-----32:1433:2838:1539:03
Ik Hakarpspojkarna5:017:1814:125:431:144:470:48
318Crespo Inmadnf4:5010:4314:24----------------------------------------70:51
Individuals/No club4:505:533:4156:27
 
 
 
W21BShort (9)3,1 km 0 m9 C
PlStnoNameTime
1(145)2(138)3(137)4(124)5(156)6(160)7(150)8(144)9(200)Finish
 
1540Mazan Aleksandra38:442:5010:4615:0718:1724:1425:5532:0435:4537:5738:44
UKS Traper Złocieniec2:507:564:213:105:571:416:093:412:120:47
2203Tóth Krisztina39:214:158:5514:3917:5023:4726:0731:2635:5238:2739:21
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:154:405:443:115:572:205:194:262:350:54
3543Mezei Anikó42:015:2512:2316:4819:5926:3928:3234:0838:1141:0642:01
FSC Futárok Sport Club5:256:584:253:116:401:535:364:032:550:55
4200Máthé Fanni43:243:129:1815:5420:3028:2130:5036:2340:1542:3643:24
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:126:066:364:367:512:295:333:522:210:48
5109Molnár Anna45:273:5912:1717:2720:4126:4029:0635:2742:0844:3345:27
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE3:598:185:103:145:592:266:216:412:250:54
6204Allwinger Tünde48:444:3312:0719:2023:4430:0033:5940:3844:5147:4148:44
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:337:347:134:246:163:596:394:132:501:03
7129Biró Fruzsina50:254:2411:1618:5623:1331:1734:4941:5346:3649:2450:25
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C4:246:527:404:178:043:327:044:432:481:01
8134Madarassy Anikó50:383:5613:0619:0922:1930:0333:1440:3446:4649:4150:38
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C3:569:106:033:107:443:117:206:122:550:57
9542Marosán Ágnes53:303:2714:5921:1024:2832:4437:3144:2549:5452:3253:30
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C3:2711:326:113:188:164:476:545:292:380:58
 
 
 
W21E (12)6,2 km 0 m13 C
PlStnoNameTime
1(107)2(108)3(109)4(119)5(132)6(122)7(110)8(129)9(113)10(134)11(114)12(165)13(200)Finish
 
1254Baldrianová Barbora59:0610:0111:2614:4120:5423:5126:4834:0740:5447:1648:5150:2355:0458:1659:06
XUSK USK Praha10:011:253:156:132:572:577:196:476:221:351:324:413:120:50
2545Bergander Gabriella63:3312:0913:3017:4123:0125:4728:5735:5040:4950:0551:4653:4759:1662:4163:33
Eksjö SOK12:091:214:115:202:463:106:534:599:161:412:015:293:250:52
3443Pabich Maria64:0411:3213:0817:0323:5927:0730:4938:3845:3751:2253:0254:1459:1563:0564:04
UKS Azymut Pabianice11:321:363:556:563:083:427:496:595:451:401:125:013:500:59
4544Antoaneta Dyaksova65:2110:2711:3915:4430:1135:1538:3544:4648:4554:0355:1856:2461:3964:3665:21
Karlak Smolyan10:271:124:0514:275:043:206:113:595:181:151:065:152:570:45
5295Key Natasha71:1012:1513:3523:2030:3040:4043:4850:5055:1959:4460:5562:4067:4270:2871:10
XMEL Melbourne Forest Racers12:151:209:457:1010:103:087:024:294:251:111:455:022:460:42
6467Von Krusenstierna Elina73:2612:2313:4819:2627:3731:3234:5942:4448:3058:1159:2760:5568:1072:2773:26
OK Kare12:231:255:388:113:553:277:455:469:411:161:287:154:170:59
67:25
*116
7377Westin Kjersti77:0613:3017:0821:3229:2434:0538:2348:0955:3162:3064:1766:1272:0476:0777:06
Porsgrunn Orienteringslag13:303:384:247:524:414:189:467:226:591:471:555:524:030:59
8362Mane Liland80:089:2511:0416:4225:2632:0435:1647:0853:0861:3863:2970:1075:5179:1380:08
EK Egyesületen kívüli9:251:395:388:446:383:1211:526:008:301:516:415:413:220:55
9293Dowling Anna85:2020:0621:5427:4035:1838:5143:0356:5563:3570:2972:1174:0380:1684:1685:20
XELI Wellington Ranges Orienteering20:061:485:467:383:334:1213:526:406:541:421:526:134:001:04
10375Westin Emilie90:5513:5215:2821:4427:5833:4537:3351:1459:3866:2367:5876:3685:0889:5590:55
Porsgrunn Orienteringslag13:521:366:166:145:473:4813:418:246:451:358:388:324:471:00
 
155Kézdy Borbálamp13:1714:4321:2928:1733:5337:3145:3053:1959:4261:20-----67:4070:4171:30
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:171:266:466:485:363:387:597:496:231:386:203:010:49
300Steer Lanitadns
XJOC JWOC Team 2018 Australia
 
 
 
W40 (4)3,4 km 0 m9 C
PlStnoNameTime
1(134)2(135)3(137)4(136)5(112)6(138)7(139)8(140)9(200)Finish
 
1547Bánki Jusztina35:326:008:4814:3716:4718:0719:4825:3028:4634:4635:32
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle6:002:485:492:101:201:415:423:166:000:46
2136Kaario Katja38:396:5012:2916:3519:1220:3122:2226:0031:0237:5538:39
Suunta Jyväskylä6:505:394:062:371:191:513:385:026:530:44
3271Zakouřilová Helena43:338:2111:5716:3522:0624:3726:1930:3835:0342:2843:33
XUSK USK Praha8:213:364:385:312:311:424:194:257:251:05
4236Bertozzi Elena51:0811:5815:5819:4824:2926:0328:0736:0343:0050:2751:08
GOLD Savosa11:584:003:504:411:342:047:566:577:270:41
 
 
 
W45 (19)2,9 km 0 m8 C
PlStnoNameTime
1(145)2(111)3(121)4(141)5(115)6(143)7(144)8(200)Finish
 
1460Jensen Rikke Holm23:082:565:006:3112:1414:3419:1320:2522:2123:08
Horsens OK2:562:041:315:432:204:391:121:560:47
2435Imark Kerstin24:113:135:327:2913:3216:1519:4821:0523:1624:11
Tullinge SK3:132:191:576:032:433:331:172:110:55
3373Křivdová Lenka24:562:294:275:5811:4114:5719:3022:1324:0724:56
Sportovní klub hasičů KH kraje2:291:581:315:433:164:332:431:540:49
4439Wiklund Berit Sofie25:574:386:358:2214:5617:5021:5523:0625:0925:57
Nydalens Skiklub4:381:571:476:342:544:051:112:030:48
5312Nymalm Sanna25:582:464:556:3913:2515:5222:1223:1725:1125:58
XPRG Pargas IF2:462:091:446:462:276:201:051:540:47
6363Kracht Elin26:552:366:117:5414:3517:1120:3223:5826:0126:55
Copenhagen Police2:363:351:436:412:363:213:262:030:54
7309Haanpää Kati26:582:515:108:2415:2118:1622:1923:5826:1426:58
XTMP Tampereen Pyrintö2:512:193:146:572:554:031:392:160:44
8403Riley Angelica28:283:295:448:1715:2317:5724:0025:1427:3328:28
Delaware Valley Orienteering A3:292:152:337:062:346:031:142:190:55
9332Čechová Zuzana29:493:046:268:3617:5721:0625:2226:4729:0329:49
Bratrstvo Zdarskych vrchu3:043:222:109:213:094:161:252:160:46
10323Perrin Odile31:303:596:138:0519:1522:2027:1028:2030:3231:30
Nature Orientation Saint Etien3:592:141:5211:103:054:501:102:120:58
11365Šmelíková Barbora36:253:557:1611:1120:5324:4130:5432:3935:2936:25
ŠK VAZKA Bratislava3:553:213:559:423:486:131:452:500:56
12376Westin Lenka37:153:346:2212:4321:1625:3531:3433:1936:0837:15
Porsgrunn Orienteringslag3:342:486:218:334:195:591:452:491:07
13608Barnáné Szabó Irén40:253:1813:0717:2826:1129:2534:1036:3539:1840:25
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle3:189:494:218:433:144:452:252:431:07
14424Craig Martina41:563:276:0110:1716:1218:4736:3939:0641:0241:56
Newcastle Orienteering Club3:272:344:165:552:3517:522:271:560:54
15602Bonek Claudia44:354:257:219:4221:3826:4433:3738:4542:3744:35
Naturfreunde Wien4:252:562:2111:565:066:535:083:521:58
16320Thys Renate46:093:2510:1013:0927:3631:5240:2142:1345:0346:09
CA Rosé3:256:452:5914:274:168:291:522:501:06
17140Burian Hana46:533:295:5813:4621:4827:4642:1344:0146:0746:53
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C3:292:297:488:025:5814:271:482:060:46
18315Vandasova Marketa47:492:545:019:3221:1334:1243:1044:4646:5647:49
XOBV OOB Vamberk2:542:074:3111:4112:598:581:362:100:53
 
468Suter Judithdns
OLG Cordoba Rütihof
 
 
 
W50 (16)2,9 km 0 m8 C
PlStnoNameTime
1(145)2(111)3(121)4(141)5(115)6(143)7(144)8(200)Finish
 
1447Eidsmo Gro Sandstad24:062:495:227:1113:2216:0519:3721:2323:1724:06
Freidig Spk.2:492:331:496:112:433:321:461:540:49
2466Von Krusenstierna Anna25:182:374:527:0913:0116:0120:1221:5624:2925:18
OK Kare2:372:152:175:523:004:111:442:330:49
3433Aebersold Gaby26:163:276:088:1814:4017:5321:3323:2025:2226:16
ol.biel.seeland3:272:412:106:223:133:401:472:020:54
4173Turcsánné Cseh Erzsébet31:133:376:409:2215:4618:4324:2827:1730:2431:13
PVS Pécsi Vasutas Sportkör3:373:032:426:242:575:452:493:070:49
5294Hancock Sue31:443:156:068:1917:1520:4226:3328:0930:3931:44
XELI Wellington Ranges Orienteering3:152:512:138:563:275:511:362:301:05
6390Simonsen Sandra33:053:306:1811:3719:0522:4627:4529:3232:0133:05
FIF Hilleroed3:302:485:197:283:414:591:472:291:04
7552Marczis Márta38:555:359:2812:0520:0323:2328:1935:0737:4638:55
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület5:353:532:377:583:204:566:482:391:09
8454Rigby Carolyn39:597:2511:1614:3122:4227:0334:0136:1539:0039:59
Cleveland Orienteering Klub7:253:513:158:114:216:582:142:450:59
9299Joergensen Mette Voldum45:384:548:2411:3526:4231:1838:3540:5844:2745:38
XSIL Silkeborg OK4:543:303:1115:074:367:172:233:291:11
10289Heggedal Isa45:482:485:2525:2632:2935:2040:2542:2644:5245:48
XKON Konnerud IL2:482:3720:017:032:515:052:012:260:56
11389Kjar Hemmingsen Bente48:263:2925:1628:0134:4938:1343:2144:5747:4048:26
FIF Hilleroed3:2921:472:456:483:245:081:362:430:46
12397Blacklock Brenda60:185:1012:0215:3027:0232:5544:3755:4559:0360:18
Indiana Crossroads Orienteerin5:106:523:2811:325:5311:4211:083:181:15
13213Tóth Károlyné63:418:3514:4722:3036:1541:5752:0355:2961:3763:41
VTC Veszprémi Tájfutó Club8:356:127:4313:455:4210:063:266:082:04
 
551Oebro Lenedns
XTIS Tisvilde Hegn OK
180Csillag Veradns
PVM Pécsi Vörös Meteor SK
455Termansen Helledns
OK SYD
 
 
 
W55 (8)1,6 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(141)2(130)3(142)4(143)5(144)6(200)Finish
 
1337Jurvakainen Tuija18:381:374:157:3012:4215:0417:4418:38
Rasti-Hyry1:372:383:155:122:222:400:54
2420Kymäläinen Maritta21:531:233:286:2014:3218:3820:5721:53
Tampereen Pyrinto1:232:052:528:124:062:190:56
3327Hansen Dorthe22:291:233:1213:4016:0519:1321:3022:29
Silkeborg OK1:231:4910:282:253:082:170:59
4186Jenei Margit23:441:555:5810:0315:2218:4822:1923:44
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:554:034:055:193:263:311:25
5347Griffiths Kaye31:502:399:0814:2222:4727:1030:4531:50
North West OC2:396:295:148:254:233:351:05
6307Potter Caroline34:231:485:198:5627:5330:1433:2934:23
XBIS Bristol Orienteering Klub1:483:313:3718:572:213:150:54
 
346George Andreamp2:005:56---------------47:3548:40
North Texas Orienteering Assoc2:003:5641:391:05
331Simonsen Ingerdns
Silkeborg OK
 
 
 
W65 (5)1,6 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(141)2(130)3(142)4(143)5(144)6(200)Finish
 
1131Hegedüs Ágnes24:091:537:0711:0118:0019:4123:0024:09
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:535:143:546:591:413:191:09
2128Biró Aletta26:122:295:3214:2519:5921:5525:0526:12
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:293:038:535:341:563:101:07
3555Cser Krisztina33:552:397:2114:3225:3328:0432:1633:55
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:394:427:1111:012:314:121:39
4198Fischer Mária35:243:127:2713:3227:5231:0734:0835:24
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:124:156:0514:203:153:011:16
 
187Szuromi Imrénémp2:3710:35-----29:2231:4035:0336:206:28
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn2:377:5818:472:183:231:17*139
 
 
 
OpenBeginner (18)2,4 km 0 m8 C
PlStnoNameTime
1(147)2(127)3(126)4(125)5(148)6(142)7(149)8(200)Finish
 
1658Varga Emma21:522:296:528:5811:4312:3914:2017:0621:1121:52
EK Egyesületen kívüli2:294:232:062:450:561:412:464:050:41
2124Hetényi Barnabás26:593:237:529:5813:0717:1618:5222:3126:1226:59
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE3:234:292:063:094:091:363:393:410:47
3664Riley Oriana29:423:498:5012:1916:4018:0919:5023:3728:4629:42
Delaware Valley Orienteering A3:495:013:294:211:291:413:475:090:56
4257Berounská Adéla33:074:319:4214:1717:1918:2320:4726:1232:2733:07
XUSK USK Praha4:315:114:353:021:042:245:256:150:40
5666Nánási Krisztina33:405:5314:0417:3320:4622:0724:4727:3432:2933:40
EK Egyesületen kívüli5:538:113:293:131:212:402:474:551:11
6665Ryan Sandbo38:244:2719:4722:3626:0027:2829:5434:0137:3638:24
EK Egyesületen kívüli4:2715:202:493:241:282:264:073:350:48
7411Bari Tommaso39:195:5312:4617:1822:2724:2827:3631:3438:1839:19
ASD Erebus Orientamento Vicenz5:536:534:325:092:013:083:586:441:01
8636Harkavy Bred39:264:029:5913:1824:0425:4530:4834:3738:4939:26
New England OC4:025:573:1910:461:415:033:494:120:37
9646Mezei Gréta39:455:1212:3015:4620:2522:3427:0833:1238:5839:45
FSC Futárok Sport Club5:127:183:164:392:094:346:045:460:47
10659Szuhán Rita48:169:4715:3219:0333:5535:4038:4542:2247:1748:16
PVS Pécsi Vasutas Sportkör9:475:453:3114:521:453:053:374:550:59
11248Divin Anna48:176:3915:3819:5825:2528:1432:1038:4146:5348:17
XAYL Ady Líceum SC6:398:594:205:272:493:566:318:121:24
12644Domján Botond49:307:1615:2821:2028:0130:5135:5343:2948:2449:30
PVS Pécsi Vasutas Sportkör7:168:125:526:412:505:027:364:551:06
13672Tőzsérné Pehik Anita57:126:3816:3223:5830:1332:0537:4744:4156:1257:12
SFC Széchenyi István Egyetem Sport6:389:547:266:151:525:426:5411:311:00
14673Antal István60:558:0527:5133:1039:2542:3746:4251:1359:0960:55
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE8:0519:465:196:153:124:054:317:561:46
15645Péley Hanna61:0011:5123:3929:5635:3841:0145:4051:5959:4461:00
PVS Pécsi Vasutas Sportkör11:5111:486:175:425:234:396:197:451:16
16127Végh Albert Vince68:5728:3837:0342:0848:3851:3555:1660:2467:4368:57
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE28:388:255:056:302:573:415:087:191:14
 
651Madarassy Violamp-----38:5748:1953:3955:5262:1768:2076:4777:503:55
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:579:225:202:136:256:038:271:03*141
146Kovács Zsuzsadns
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport
 
 
 
OpenAdvanced (33)5,1 km 0 m10 C
PlStnoNameTime
1(119)2(121)3(117)4(133)5(132)6(112)7(120)8(130)9(131)10(200)Finish
 
1676Granqvist Emil34:474:3710:0411:2314:0615:4419:3122:5228:0730:1734:0534:47
OK Ravinen - Nacka4:375:271:192:431:383:473:215:152:103:480:42
2655Granqvist Michael43:476:1312:4414:5618:1920:2525:1330:1036:1238:4942:5343:47
OK Ravinen - Nacka6:136:312:123:232:064:484:576:022:374:040:54
3649Guijo Marta44:205:1410:3612:1316:3918:3124:2228:5535:1138:5243:4044:20
5:145:221:374:261:525:514:336:163:414:480:40
4678Zsigmond Vanda49:545:5713:5115:3318:5421:1626:1132:0940:4643:3149:0849:54
DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl5:577:541:423:212:224:555:588:372:455:370:46
5650Györgyi Ábel55:177:3514:2616:1024:1426:3131:3537:1444:5647:4254:2655:17
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako7:356:511:448:042:175:045:397:422:466:440:51
6205Juhos György56:5511:4018:5420:4725:4028:1934:1041:3848:3251:0555:5956:55
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:407:141:534:532:395:517:286:542:334:540:56
7462Dalakov Georgi57:217:5215:4017:4621:2023:5729:4138:3945:2548:4356:4157:21
Sarnena Gora7:527:482:063:342:375:448:586:463:187:580:40
8668Turcsán János58:0011:4119:2021:2426:0328:1334:4142:2851:0053:4657:1458:0036:58
PVS Pécsi Vasutas Sportkör11:417:392:044:392:106:287:478:322:463:280:46*138
9442Wiklund Jo59:387:3714:4416:5022:5125:3631:1541:4949:5353:2258:3459:38
Nydalens Skiklub7:377:072:066:012:455:3910:348:043:295:121:04
10166Sramkó Tibor65:177:2324:0726:2730:4734:0140:0547:2955:3358:3764:1365:17
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye7:2316:442:204:203:146:047:248:043:045:361:04
11Ruoholla Risto65:367:0522:2524:3829:5632:3341:0347:5756:0759:5064:4065:36
MS Parma7:0515:202:135:182:378:306:548:103:434:500:56
12477Hennum Gunhild73:0014:2322:2125:1433:5037:1545:1352:3662:0066:0371:5773:00
Lierbygda o-lag14:237:582:538:363:257:587:239:244:035:541:03
13395Prieto Garcia Jose Manuel83:4217:1429:3132:1139:0143:1251:2160:2673:0277:1282:4383:42
Malarruta17:1412:172:406:504:118:099:0512:364:105:310:59
14680Tóth Ágnes86:0619:1831:5134:4741:2044:4852:5063:3574:2979:5585:1186:06
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba19:1812:332:566:333:288:0210:4510:545:265:160:55
15394Del Campo Campos Cristina86:2218:0530:2633:0740:1644:1952:2661:2474:0778:2483:4786:22
Malarruta18:0512:212:417:094:038:078:5812:434:175:232:35
16677Pataki Virág86:536:0026:4728:1931:5438:3443:5066:1977:3981:1686:0486:53
PVS Pécsi Vasutas Sportkör6:0020:471:323:356:405:1622:2911:203:374:480:49
17101Gaál Borbála89:3611:0324:1327:1934:4839:4849:1659:0572:0678:1187:3189:36
EK Egyesületen kívüli11:0313:103:067:295:009:289:4913:016:059:202:05
18652Dowling Michael92:4918:0628:5531:4143:2948:2957:0067:2378:0582:5390:5892:49
XELI Wellington Ranges Orienteering18:0610:492:4611:485:008:3110:2310:424:488:051:51
19642Polsini Franco107:5427:2838:5243:1354:5371:5283:0590:1898:35103:16107:08107:54
OLV Baselland27:2811:244:2111:4016:5911:137:138:174:413:520:46
20184Badis Anissa Zsófia114:3930:3642:4550:2659:5967:3776:2190:05103:18108:03113:49114:39
SFC Széchenyi István Egyetem Sport30:3612:097:419:337:388:4413:4413:134:455:460:50
21679Bozán György128:4120:1938:5142:4552:5859:1472:1284:55106:28113:56126:09128:41
HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K20:1918:323:5410:136:1612:5812:4321:337:2812:132:32
22276Jiri Augusta233:4045:3260:4065:41111:07117:31129:21184:52208:54217:39231:36233:40
XUSK USK Praha45:3215:085:0145:266:2411:5055:3124:028:4513:572:04
 
638Grangvist Annmp7:4418:3720:19----------35:06---------------53:2754:31
OK Ravinen - Nacka7:4410:531:4214:4718:211:04
637Szabó Emesemp32:41------------------------------51:4956:2963:1764:19
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut32:4119:084:406:481:02
461Dalakova Marinamp19:2673:5479:4490:1296:24109:11--------------------191:18
Sarnena Gora19:2654:285:5010:286:1212:4782:07
675Ida Simone Kjaerdnf13:2525:3728:4736:14-------------------------65:0965:56
XSIL Silkeborg OK13:2512:123:107:2728:550:47
Ács Gergelydnf15:06---------------------------------------------
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:06
465Cascales Nicolás Maria Jesúsdnf-----74:1678:49-----------------------------------
Imperdible74:164:33
682Deininger Ritadns
OLG St. Gallen
476Farnes Hansen Kimdns
Lierbygda o-lag
167Sramkó Rékadns
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
Kovács Bálintdns
PVS Pécsi Vasutas Sportkör
639Pisto Rioholadns
MS Parma