JWOC Tour 2018Sze 2018.07.11. 12:56
Dél-Alföldi Tájfutó Napok
Split time results - 2. daycreated by OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (8)3,1 km 0 m5 C
PlStnoNameTime
1(119)2(120)3(121)4(122)5(300)Finish
 
1126Bors Bertalan20:314:1011:0414:4618:5220:0120:31
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE4:106:543:424:061:090:30
2478Tőzsér Bedegúz25:403:4410:4218:4723:2725:0425:40
SFC Széchenyi István Egyetem Sport3:446:588:054:401:370:36
3145Ormay Péter27:134:2310:4018:3925:1226:3527:13
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport4:236:177:596:331:230:38
4252Baldrian Josef46:415:2714:4419:3343:3045:5946:41
XUSK USK Praha5:279:174:4923:572:290:42
5141Kovács-Marosán Ágoston59:0514:3330:2543:0456:1258:2159:05
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C14:3315:5212:3913:082:090:44
6103Kocsik Dávid63:1514:4337:2147:3059:0062:3463:15
EK Egyesületen kívüli14:4322:3810:0911:303:340:41
 
nc235Mézes Hunor Keve54:3715:0427:3037:5648:0853:1954:37
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:0412:2610:2610:125:111:18
479Topán Gellértdns
PVS Pécsi Vasutas Sportkör
 
 
 
M12C (6)3,7 km 0 m7 C
PlStnoNameTime
1(120)2(115)3(125)4(124)5(121)6(122)7(300)Finish
 
1265Štrait Vilém25:545:569:2812:3215:2621:2424:1325:2525:54
XUSK USK Praha5:563:323:042:545:582:491:120:29
2192Bujdosó Márk Levente28:505:539:5413:2416:3224:4527:0428:1528:50
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:534:013:303:088:132:191:110:35
3176Benke Somorjai Dávid30:175:5311:2514:4617:3224:4528:2329:5030:17
PVS Pécsi Vasutas Sportkör5:535:323:212:467:133:381:270:27
4366Šmelík Daniel32:556:2711:2416:5020:2228:4231:1032:2032:55
TJ Rapid Bratislava6:274:575:263:328:202:281:100:35
5358Kotkowiak Bartosz35:467:5713:2818:5122:2630:4633:2935:0235:46
KOS BnO Szczecin7:575:315:233:358:202:431:330:44
6232Mézes Botond Csegő65:426:2710:5414:2917:5857:2863:4065:0265:42
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó6:274:273:353:2939:306:121:220:40
 
 
 
M14B (24)5,9 km 0 m14 C
PlStnoNameTime
1(127)2(161)3(101)4(158)5(140)6(103)7(114)8(113)9(104)10(150)11(165)12(155)13(128)14(300)
Finish
 
1273Štěrba Marek36:052:475:286:277:139:2211:1914:5117:1918:3321:2626:5431:2134:0035:35
XUSK USK Praha2:472:410:590:462:091:573:322:281:142:535:284:272:391:35
36:05
0:30
2287Salopek Tihon40:093:086:137:118:1010:0312:2116:2319:2020:3623:3829:3734:2038:0539:42
XOXX OK RIS3:083:050:580:591:532:184:022:571:163:025:594:433:451:37
40:09
0:27
3264Průša Dominik40:422:455:226:287:169:1013:5517:4120:1221:2824:3130:2534:4138:4840:13
XUSK USK Praha2:452:371:060:481:544:453:462:311:163:035:544:164:071:25
40:42
0:29
4112Kriza Márton János45:115:228:199:3010:2612:4114:5918:5421:3623:0626:3232:4437:3143:0544:42
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE5:222:571:110:562:152:183:552:421:303:266:124:475:341:37
45:11
0:29
5354Czyński Miłosz47:463:167:559:3410:2613:5217:1321:0523:4325:0428:2134:3539:1143:2647:10
KOS BnO Szczecin3:164:391:390:523:263:213:522:381:213:176:144:364:153:44
47:46
0:36
6259Bolehovský Daniel50:533:036:337:358:2610:3719:1525:0027:4629:0732:2939:0444:3448:2650:17
XUSK USK Praha3:033:301:020:512:118:385:452:461:213:226:355:303:521:51
50:53
0:36
7269Zakouřil Matyáš54:483:077:308:389:3011:5714:5019:1322:0323:3626:5833:3046:0052:4254:12
XUSK USK Praha3:074:231:080:522:272:534:232:501:333:226:3212:306:421:30
54:48
0:36
8207Allwinger Otto61:213:437:469:5911:0214:4817:5923:5227:4432:2236:4545:0653:0358:4660:32
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:434:032:131:033:463:115:533:524:384:238:217:575:431:46
61:21
0:49
9123Timár Balázs65:244:039:3610:5812:0615:2823:4529:0033:2335:3440:1849:5257:4363:1064:52
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE4:035:331:221:083:228:175:154:232:114:449:347:515:271:42
65:24
0:32
10267Titz Adam69:093:2216:1317:2721:4023:5530:1335:1138:1239:3742:5549:3561:5767:1068:41
XUSK USK Praha3:2212:511:144:132:156:184:583:011:253:186:4012:225:131:31
69:09
0:28
11253Baldrian Tomáš73:423:5414:1115:4016:3820:0523:2728:3843:4745:1949:0957:1264:3270:4472:56
XUSK USK Praha3:5410:171:290:583:273:225:1115:091:323:508:037:206:122:12
73:4240:28
0:46*104
12115Konzili Kristóf75:595:5012:1113:5419:1922:5326:1532:1537:2039:4046:0259:2767:4873:1875:32
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE5:506:211:435:253:343:226:005:052:206:2213:258:215:302:14
75:59
0:27
13121Somogyi Dániel82:006:4019:3822:2323:5627:4231:4438:0943:3545:4151:5665:3173:4979:2581:31
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE6:4012:582:451:333:464:026:255:262:066:1513:358:185:362:06
82:00
0:29
14117Végh Zalán86:494:448:4910:5312:0614:3630:0236:3044:4158:1462:2271:1179:0584:5286:24
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE4:444:052:041:132:3015:266:288:1113:334:088:497:545:471:32
86:49
0:25
15483Labancz Barnabás89:525:419:5411:3312:3916:1536:3443:3947:5952:1856:5370:5179:0186:5689:10
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle5:414:131:391:063:3620:197:054:204:194:3513:588:107:552:14
89:52
0:42
16485Pawlowski Leon89:533:4914:5816:4218:1523:0528:1737:4044:4148:0955:3868:5879:4686:2289:01
KOS BnO Szczecin3:4911:091:441:334:505:129:237:013:287:2913:2010:486:362:39
89:53
0:52
17175Egédi Gergő89:583:348:509:5711:4215:4820:5729:5735:3840:1149:1862:5771:4284:3889:34
PVS Pécsi Vasutas Sportkör3:345:161:071:454:065:099:005:414:339:0713:398:4512:564:56
89:58
0:24
18179Vágner Gábor92:186:0919:4321:5824:4728:1932:1138:1441:5445:4053:1963:2478:0589:5991:46
PVS Pécsi Vasutas Sportkör6:0913:342:152:493:323:526:033:403:467:3910:0514:4111:541:47
92:1869:56
0:32*116
19178Vadász Péter Zalán96:125:5013:5715:1518:0322:0027:0435:5841:4646:0955:2869:0777:4491:0795:44
PVS Pécsi Vasutas Sportkör5:508:071:182:483:575:048:545:484:239:1913:398:3713:234:37
96:12
0:28
20356Kwiatkowski Olaf109:398:2434:5936:4538:1643:0748:2057:4164:4468:1075:4289:01100:00106:25109:00
KOS BnO Szczecin8:2426:351:461:314:515:139:217:033:267:3213:1910:596:252:35
109:39
0:39
21291Bordács Krisztián109:536:5620:2122:2924:0428:4732:5546:3751:4753:5871:1282:5491:40104:56109:07
GTC Gerecse Tájfutó Club6:5613:252:081:354:434:0813:425:102:1117:1411:428:4613:164:11
109:53
0:46
 
116Barlai Dánielmp5:0022:2524:3126:1529:3632:1737:5041:3446:0750:16-----66:5172:5074:22
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE5:0017:252:061:443:212:415:333:444:334:0916:355:591:32
74:49
0:27
355Kotkowiak Piotrdnf5:0817:1219:1025:1929:1568:25-------------------------89:5898:44101:17
KOS BnO Szczecin5:0812:041:586:093:5639:1021:338:462:33
102:00
0:43
292Hargitai Barnabás Attiladns
ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö
 
 
 
M16B (22)7,9 km 0 m14 C
PlStnoNameTime
1(103)2(114)3(130)4(129)5(137)6(131)7(133)8(132)9(135)10(105)11(115)12(116)13(117)14(300)
Finish
 
1190Bujdosó Zoltán51:075:569:3115:3317:4020:2523:0725:1228:3629:4933:5442:0544:5947:4050:29
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:563:356:022:072:452:422:053:241:134:058:112:542:412:49
51:07
0:38
2193Nagy Péter53:176:3310:1417:3319:1522:4325:0027:1931:0532:4937:0045:0347:4350:2452:48
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn6:333:417:191:423:282:172:193:461:444:118:032:402:412:24
53:17
0:29
3392Wirén González Gustav53:286:5710:3517:3519:1921:5024:2726:3630:2131:4836:1244:1446:4550:3452:57
Malarruta6:573:387:001:442:312:372:093:451:274:248:022:313:492:23
53:28
0:31
4421Craig Alvin54:176:1910:0316:0617:2919:4621:5824:0828:4329:5633:4444:3148:4051:0953:44
Newcastle Orienteering Club6:193:446:031:232:172:122:104:351:133:4810:474:092:292:35
54:17
0:33
4260Bolehovský Michal54:176:5810:4118:1519:4922:2025:1527:2230:4932:0436:4145:4148:3951:2153:44
XUSK USK Praha6:583:437:341:342:312:552:073:271:154:379:002:582:422:23
54:17
0:33
6359Kula Mateusz59:347:0111:5518:3920:0023:2526:0431:4035:5337:2542:0850:5953:4756:1859:00
KOS BnO Szczecin7:014:546:441:213:252:395:364:131:324:438:512:482:312:42
59:34
0:34
7474Harkavy Keegan62:4210:3114:3324:0225:3229:4032:3835:0139:1740:4846:3454:4757:2159:4862:14
New England OC10:314:029:291:304:082:582:234:161:315:468:132:342:272:26
62:42
0:28
8234Fülöp Álmos Huba64:029:0113:3121:2923:1126:0428:2530:5835:3537:1544:3755:0858:1460:5763:30
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó9:014:307:581:422:532:212:334:371:407:2210:313:062:432:33
64:02
0:32
9322Perrin Simon64:379:4714:0524:5826:5229:0931:4534:1439:1641:0346:0555:2158:1261:3864:08
Nature Orientation Saint Etien9:474:1810:531:542:172:362:295:021:475:029:162:513:262:30
64:37
0:29
10194Papp Márton68:139:4313:4022:2824:0627:4930:4733:4538:5440:2544:4057:2162:0865:1867:44
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn9:433:578:481:383:432:582:585:091:314:1512:414:473:102:26
68:13
0:29
11297Key Jensen72:178:0312:1218:1319:3521:5424:0626:2030:3432:1137:2353:5057:4968:0671:42
XMEL Melbourne Forest Racers8:034:096:011:222:192:122:144:141:375:1216:273:5910:173:36
72:17
0:35
12489Kjar Hemmingsen Lukas74:357:2912:0421:1422:4825:3731:1538:0042:3143:5949:2163:0768:0071:1573:59
FIF Hilleroed7:294:359:101:342:495:386:454:311:285:2213:464:533:152:44
74:35
0:36
13351Kondys Jakub74:5811:2915:5024:4827:1130:1933:2739:1444:1247:0651:5663:3866:4671:1474:23
KOS BnO Szczecin11:294:218:582:233:083:085:474:582:544:5011:423:084:283:09
74:5861:30
0:35*147
14611Kiszel Gergő76:128:5513:3429:0031:0534:5238:0340:4345:3848:4054:3266:3569:4173:0375:37
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle8:554:3915:262:053:473:112:404:553:025:5212:033:063:222:34
76:1230:3365:22
0:35*159*147
15417Polsini Pablo79:0916:1721:2233:4035:1239:0942:2845:0649:2350:5056:3968:3172:5275:5878:31
OLV Baselland16:175:0512:181:323:573:192:384:171:275:4911:524:213:062:33
79:093:11
0:38*127
16120Cieger Bálint87:4314:3021:1331:1833:2137:2141:2746:0952:1754:3660:5778:2781:4984:2787:20
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE14:306:4310:052:034:004:064:426:082:196:2117:303:222:382:53
87:43
0:23
17412Frison Rudi88:279:5915:1325:5629:3833:0440:4544:0351:3953:1759:3673:3580:2484:2087:50
ASD Erebus Orientamento Vicenz9:595:1410:433:423:267:413:187:361:386:1913:596:493:563:30
88:27
0:37
18409Nicolis Giovanni97:5310:1119:0335:5339:4243:0750:1253:5461:3263:1869:3083:3490:3894:1897:21
ASD Erebus Orientamento Vicenz10:118:5216:503:493:257:053:427:381:466:1214:047:043:403:03
97:53
0:32
19360Grzegorczyk Mateusz105:2818:1423:1341:5043:5452:2955:3057:5765:0467:2276:4791:5096:45100:43104:49
KOS BnO Szczecin18:144:5918:372:048:353:012:277:072:189:2515:034:553:584:06
105:28
0:39
20486Labancz Balázs106:4217:0123:2337:4540:4047:1151:1054:5159:5461:5370:4093:1996:59102:08106:08
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle17:016:2214:222:556:313:593:415:031:598:4722:393:405:094:00
106:42
0:34
21413Mancassola Simone117:4017:0423:4539:5342:1651:0354:2456:3961:1462:5179:4896:40100:56111:56117:10
ASD Erebus Orientamento Vicenz17:046:4116:082:238:473:212:154:351:3716:5716:524:1611:005:14
117:40
0:30
 
404Fracca Pietrodns
ASD Erebus Orientamento Vicenz
 
 
 
M18B (8)10,2 km 0 m19 C
PlStnoNameTime
1(138)2(139)3(117)4(156)5(102)6(140)7(103)8(141)9(136)10(133)11(132)12(135)13(105)14(129)
15(130)16(104)17(115)18(144)19(300)Finish
 
1333Čech Petr73:481:084:4010:3011:2119:4020:2622:2628:1630:5735:4639:4040:5547:4252:16
Bratrstvo Zdarskych vrchu1:083:325:500:518:190:462:005:502:414:493:541:156:474:34
53:3456:5062:1066:4673:1373:48
1:183:165:204:366:270:35
2408Guarda Giacomo83:562:007:2012:1115:1823:2424:2428:3133:2737:4943:3548:2650:1854:5362:16
ASD Erebus Orientamento Vicenz2:005:204:513:078:061:004:074:564:225:464:511:524:357:23
64:1568:1473:5978:0383:2983:56
1:593:595:454:045:260:27
3353Petersburski Krystian87:482:178:4415:2717:4827:1228:1130:4737:3840:5947:0851:5953:3858:5862:53
KOS BnO Szczecin2:176:276:432:219:240:592:366:513:216:094:511:395:203:55
65:1969:5875:1481:1787:1687:48
2:264:395:166:035:590:32
4369Svadlena Michal91:176:059:3414:2917:1328:2429:1531:4437:1540:2646:2851:5253:5259:5764:14
K.O.B. Chocen6:053:294:552:4411:110:512:295:313:116:025:242:006:054:17
66:1870:5476:4882:2590:3791:17
2:044:365:545:378:120:40
5490Trummer Killian91:290:575:5511:0712:3521:3422:2424:2529:1833:0937:4854:5256:3661:2864:54
OLC Graz0:574:585:121:288:590:502:014:533:514:3917:041:444:523:26
66:2470:1379:2284:1290:5291:29
1:303:499:094:506:400:37
6113Takács Kristóf151:202:0615:4034:1034:4951:1952:1456:4266:2471:4482:0089:4291:49100:00107:31
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE2:0613:3418:300:3916:300:554:289:425:2010:167:422:078:117:31
111:14120:16133:01141:19150:46151:20
3:439:0212:458:189:270:34
 
188Barta Gergelydnf1:037:00------------------------------------------------------------
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:035:57
-------------------------29:05
22:05
410Scalzotto Pietrodnf64:0772:57------------------------------------------------------------
ASD Erebus Orientamento Vicenz64:078:50
--------------------89:5190:33
16:540:42
 
 
 
M20A (5)11,3 km 0 m18 C
PlStnoNameTime
1(101)2(140)3(103)4(141)5(136)6(149)7(137)8(110)9(162)10(163)11(123)12(135)13(105)14(130)
15(145)16(115)17(154)18(300)Finish
 
1449Sandstad Lars81:594:156:098:4015:1418:0519:4223:3440:2241:0846:0251:4157:4261:1665:26
Freidig Spk.4:151:542:316:342:511:373:5216:480:464:545:396:013:344:10
69:5274:1079:4881:2481:59
4:264:185:381:360:35
2450Eidsmo Mats85:404:005:529:1413:1615:5022:0233:1146:3047:2752:4155:4461:3865:1469:12
Freidig Spk.4:001:523:224:022:346:1211:0913:190:575:143:035:543:363:58
74:2478:1783:4085:0685:40
5:123:535:231:260:34
3391Kaario Artu97:214:227:2010:2517:4220:1826:2930:3944:5647:0754:4961:0468:1572:5076:54
Suunta Jyväskylä4:222:583:057:172:366:114:1014:172:117:426:157:114:354:04
83:3488:4094:4596:4797:21
6:405:066:052:020:34
4379Bjornstad Oscar108:538:1414:3016:4523:2726:2030:4935:4552:4954:1461:2166:0473:5179:0184:15
Fossum IF8:146:162:156:422:534:294:5617:041:257:074:437:475:105:14
95:12100:45106:30108:20108:53
10:575:335:451:500:33
 
463Fernandez Cascales Pablodns
Imperdible
 
 
 
M21BShort (14)6,3 km 0 m13 C
PlStnoNameTime
1(146)2(114)3(112)4(130)5(159)6(137)7(131)8(166)9(141)10(147)11(155)12(117)13(300)Finish
 
1150Oszlovics Ádám46:585:5711:2117:0419:1420:2823:0725:4229:2633:5437:1240:5243:3346:1946:58
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako5:575:245:432:101:142:392:353:444:283:183:402:412:460:39
2210Tóth Attila47:467:2612:0917:0719:4621:0824:0626:3630:2534:5238:3442:0344:2647:0847:46
VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle7:264:434:582:391:222:582:303:494:273:423:292:232:420:38
3148Györgyi Péter52:376:1711:3917:1320:4722:1325:3128:0231:3338:2741:3545:1349:1751:5952:37
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako6:175:225:343:341:263:182:313:316:543:083:384:042:420:38
4202Szlávik Zoltán dr.54:069:2514:0219:1521:4423:1226:0228:3932:4637:5041:3147:4250:1453:2554:06
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő9:254:375:132:291:282:502:374:075:043:416:112:323:110:41
5494Mazan Bartłomiej54:576:3312:1220:3623:4725:2028:3231:2235:3540:5544:5848:4751:2054:2354:57
WKS Œlšsk Wrocław6:335:398:243:111:333:122:504:135:204:033:492:333:030:34
5196Allwinger Herwig54:577:0012:4220:0424:0527:0530:1833:0437:0041:5545:1949:0051:3254:2254:57
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő7:005:427:224:013:003:132:463:564:553:243:412:322:500:35
26:14
*129
7667Börjesson Eriksson Joel55:335:3110:0419:5721:5523:0327:0430:2533:4938:3441:4845:1152:2355:0055:33
Storviks IF5:314:339:531:581:084:013:213:244:453:143:237:122:370:33
8107Antal Péter57:366:0611:2919:4022:4024:5628:0630:5934:0941:0444:4750:2052:4756:4557:36
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE6:065:238:113:002:163:102:533:106:553:435:332:273:580:51
9445Łubis Michał61:266:2314:0525:1128:5830:2233:1435:5440:2145:2148:4352:3357:4560:4661:26
UKS Azymut Pabianice6:237:4211:063:471:242:522:404:275:003:223:505:123:010:40
10119Nagy Martin102:029:2716:1424:2028:1030:3035:1050:0056:5681:0785:1095:0797:55101:30102:02
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE9:276:478:063:502:204:4014:506:5624:114:039:572:483:350:32
11457Lau Kwok Sang107:4923:5031:4955:0260:1862:4769:5773:3679:4988:5593:28100:47103:36107:04107:49
Metropolitan Orienteering Club23:507:5923:135:162:297:103:396:139:064:337:192:493:280:45
 
427Deubel Dirkdns
Naturfreunde Wien
425Deubel Jonasdns
Naturfreunde Wien
426Deubel Joergendns
Naturfreunde Wien
 
 
 
M21E (28)14,1 km 0 m20 C
PlStnoNameTime
1(101)2(102)3(103)4(104)5(105)6(163)7(106)8(108)9(109)10(110)11(111)12(164)13(112)14(113)
15(114)16(115)17(116)18(117)19(118)20(300)Finish
 
1431Bray Peter73:204:095:467:5012:5715:3524:1426:1831:0033:3541:1751:0852:3858:2160:31
Manchester and District Orient4:091:372:045:072:388:392:044:422:357:429:511:305:432:10
62:5365:3067:3369:2671:1872:5473:20
2:222:372:031:531:521:360:26
2345Schoning Eskil77:573:175:317:3712:3215:5225:5528:0132:5235:0542:4654:0455:0961:0964:26
OK PAN Aarhus3:172:142:064:553:2010:032:064:512:137:4111:181:056:003:17
66:5869:3371:4073:4175:4377:2577:57
2:322:352:072:012:021:420:32
3341Navratil Simon79:544:125:517:5713:2016:5326:0028:0633:0535:2643:2053:3154:3060:3262:46
Czech Fans4:121:392:065:233:339:072:064:592:217:5410:110:596:022:14
67:3471:2873:3575:3777:4079:2579:54
4:483:542:072:022:031:450:29
4398Chambers Tomithy82:504:025:407:5013:2716:1625:2029:0934:1236:4743:5655:3957:0663:1165:50
Peninsula Orienteering Club4:021:382:105:372:499:043:495:032:357:0911:431:276:052:39
68:1971:2575:3278:3480:4482:2482:50
2:293:064:073:022:101:400:26
5380Melsom Borger82:544:185:558:0813:3917:2127:0529:1935:0040:0748:5459:1960:1666:1968:51
Fossum IF4:181:372:135:313:429:442:145:415:078:4710:250:576:032:32
71:4174:3876:5378:5080:5082:2882:54
2:502:572:151:572:001:380:26
6459Gardner William82:594:026:1812:1618:0921:0130:3532:5638:1240:3448:5159:2660:2766:0968:29
Octavian Droobers4:022:165:585:532:529:342:215:162:228:1710:351:015:422:20
70:5273:5976:1878:2880:3782:2982:59
2:233:072:192:102:091:520:30
7396Prieto Del Campo Alvaro87:383:435:307:5813:5217:1628:0530:3036:2839:0147:3560:1661:3268:1270:45
Malarruta3:431:472:285:543:2410:492:255:582:338:3412:411:166:402:33
73:4677:0479:5282:2184:5287:0087:38
3:013:182:482:292:312:080:38
8306Potter Adam87:524:426:429:3115:5520:5631:4634:3839:5742:2551:5763:3864:5470:2072:38
XBIS Bristol Orienteering Klub4:422:002:496:245:0110:502:525:192:289:3211:411:165:262:18
75:4078:3781:0883:2385:3487:2387:52
3:022:572:312:152:111:490:29
9342Semrad Ladislav88:504:506:459:0115:0119:1229:2032:2637:4140:2748:5163:2564:4571:2873:43
Czech Fans4:501:552:166:004:1110:083:065:152:468:2414:341:206:432:15
76:3279:5382:1384:1686:2388:1588:50
2:493:212:202:032:071:520:35
10152Zsebeházy István89:074:396:348:5915:0118:2830:0132:2038:3341:1050:4462:3463:5170:0672:44
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako4:391:552:256:023:2711:332:196:132:379:3411:501:176:152:38
75:4979:2982:0684:2486:4188:3589:07
3:053:402:372:182:171:540:32
11285Oebro Emil91:364:206:048:0913:3716:2526:4028:5634:1245:1255:0266:5168:0173:3975:50
XOOR OK orion4:201:442:055:282:4810:152:165:1611:009:5011:491:105:382:11
78:1982:0584:3786:4589:0590:5991:36
2:293:462:322:082:201:540:37
12149Kisvölcsey Ákos93:394:266:419:1715:3619:1130:2833:2839:3642:2352:4465:1666:3272:4375:20
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako4:262:152:366:193:3511:173:006:082:4710:2112:321:166:112:37
79:1082:4185:2587:4490:1493:0293:39
3:503:312:442:192:302:480:37
13340Netuka Vojtech94:324:005:588:3515:0118:3730:0432:5138:4541:3251:3264:1266:1974:0176:40
Czech Fans4:001:582:376:263:3611:272:475:542:4710:0012:402:077:422:39
79:4483:5586:4389:1891:4593:5894:32
3:044:112:482:352:272:130:34
14370Sháněl Jan94:334:236:439:2015:5319:4231:1234:0140:0242:5352:4765:5167:0873:3976:35
K.O.B. Chocen4:232:202:376:333:4911:302:496:012:519:5413:041:176:312:56
79:4383:1185:5388:3891:1893:5894:33
3:083:282:422:452:402:400:35
15371Krivda Martin94:393:546:328:4815:4319:1530:5335:0740:3843:0852:0165:2766:5074:1777:06
K.O.B. Chocen3:542:382:166:553:3211:384:145:312:308:5313:261:237:272:49
79:5384:2487:0289:4592:1594:1094:39
2:474:312:382:432:301:550:29
16372Pesek Ondrej99:464:306:359:1515:4019:0830:1834:2940:2744:1855:5869:1270:4478:2781:47
K.O.B. Chocen4:302:052:406:253:2811:104:115:583:5111:4013:141:327:433:20
85:1388:5391:4794:1796:5299:0899:46
3:263:402:542:302:352:160:38
17470Grote Andreas106:545:208:1011:2818:3623:4036:3639:1946:0849:2861:1474:2476:0184:0786:50
OLC SKOG FRIBOURG5:202:503:187:085:0412:562:436:493:2011:4613:101:378:062:43
90:0494:0997:19101:15104:02106:15106:54
3:144:053:103:562:472:130:39
18349Hector David109:505:318:1311:2919:0423:3036:5640:2448:1351:5963:2377:5679:2586:3690:46
Snättringe SK5:312:423:167:354:2613:263:287:493:4611:2414:331:297:114:10
94:3398:30101:35104:18106:52109:12109:50
3:473:573:052:432:342:200:38
19405Guasina Cosimo131:406:068:4111:5621:1125:5440:4644:5652:2257:4669:1984:0885:53100:40104:58
ASD Erebus Orientamento Vicenz6:062:353:159:154:4314:524:107:265:2411:3314:491:4514:474:18
109:30114:51118:38122:07128:16131:02131:40
4:325:213:473:296:092:460:38
20499Greg Ahlswede146:3562:0263:4166:0172:1275:4385:4988:0293:2896:34104:48115:36116:56125:26128:19
62:021:392:206:113:3110:062:135:263:068:1410:481:208:302:53
131:52136:38139:12141:30143:54145:58146:35
3:334:462:342:182:242:040:37
 
361Börjesson Eriksson Joelmp------------------------------------------------------------4:57-----
Storviks IF4:57
---------------37:23-----40:0040:330.000.006:558:0312:0415:25
32:262:370:33*146*114*130*159*137*131
18:4923:3426:4830:11
*166*141*147*155
430Fellbaum Thomasdnf6:429:4313:01-------------------------------------------------------
Manchester and District Orient6:423:013:18
18:4223:1527:5631:0734:2138:3439:20
5:414:334:413:113:144:130:46
469Suter Nikdnf22:1524:5128:0535:4944:00-----------------------------------48:3952:01
OLG Cordoba Rütihof22:152:363:147:448:114:393:22
56:2460:2963:3267:0269:5872:3873:23
4:234:053:033:302:562:400:45
350Rinnbäck Jonasdnf17:1520:4626:5340:42---------------------------------------------43:25
OK Ravinen - Nacka17:153:316:0713:492:43
48:5857:0262:3367:1172:0375:3476:20
5:338:045:314:384:523:310:46
247Maksimovic Nikoladns
XORT OT RTANJ
212Tóth Károly ifj.dns
VTC Veszprémi Tájfutó Club
301Nankervis Brodiedns
XJOC JWOC Team 2018 Australia
383Melsom Sigurddns
Fossum IF
 
 
 
M35BShort (9)5,7 km 0 m14 C
PlStnoNameTime
1(144)2(142)3(117)4(156)5(102)6(140)7(103)8(114)9(150)10(147)11(116)12(118)13(122)14(300)
Finish
 
1132Kálmán Péter50:063:5615:2316:0317:0626:3627:3630:1135:1636:5239:0942:5346:3448:1649:29
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C3:5611:270:401:039:301:002:355:051:362:173:443:411:421:13
50:06
0:37
2214Ács Gábor51:085:4812:3013:2814:3925:1826:4530:1135:3237:0639:3543:4746:4748:5350:24
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut5:486:420:581:1110:391:273:265:211:342:294:123:002:061:31
51:08
0:44
3505Hrenkó László52:383:489:4210:4111:4924:1125:1329:2835:5138:0040:4445:1448:1750:3352:01
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület3:485:540:591:0812:221:024:156:232:092:444:303:032:161:28
52:38
0:37
4282Nagy József64:349:2418:0018:5520:0532:3933:5837:4743:5446:1549:0054:0460:1162:4563:58
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo9:248:360:551:1012:341:193:496:072:212:455:046:072:341:13
64:34
0:36
5181Mentler Balázs67:194:0910:1511:0712:1323:3224:3138:2444:0645:5548:4553:2456:4564:4066:30
SFC Széchenyi István Egyetem Sport4:096:060:521:0611:190:5913:535:421:492:504:393:217:551:50
67:19
0:49
6182Tőzsér András74:026:2212:5713:5216:4633:5735:1339:0550:1352:2555:5364:4368:3471:2273:13
SFC Széchenyi István Egyetem Sport6:226:350:552:5417:111:163:5211:082:123:288:503:512:481:51
74:02
0:49
7165Kovács Áron91:549:4318:1119:4121:3945:1346:5555:1564:1766:5771:4479:1784:3588:1190:57
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási9:438:281:301:5823:341:428:209:022:404:477:335:183:362:46
91:54
0:57
8621Bogdanovics András ifj.94:144:3811:2312:2313:4345:4947:2353:0462:5268:1072:2481:3186:5290:3693:12
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület4:386:451:001:2032:061:345:419:485:184:149:075:213:442:36
94:14
1:02
 
364Kracht Jespermp9:12------------------------------------------------------------44:11
Copenhagen Police9:1234:59
45:04
0:53
 
 
 
M40 (10)9,4 km 0 m19 C
PlStnoNameTime
1(103)2(104)3(149)4(129)5(130)6(112)7(166)8(131)9(133)10(132)11(135)12(141)13(115)14(152)
15(139)16(155)17(117)18(118)19(300)Finish
 
1183Weibl Zoltán76:518:0415:1318:2519:5521:2124:2427:3830:5333:3639:0540:4147:2951:5160:17
SFC Széchenyi István Egyetem Sport8:047:093:121:301:263:033:143:152:435:291:366:484:228:26
63:0168:4571:0974:0676:1576:51
2:445:442:242:572:090:36
2509Kiszel Sándor77:127:5815:0217:4619:2221:4223:5629:0431:3834:0938:2839:5545:5850:3257:42
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle7:587:042:441:362:202:145:082:342:314:191:276:034:347:10
61:0566:5971:1174:1476:3477:12
3:235:544:123:032:200:38
3286Salopek Tihomir77:388:2015:2420:1021:3622:5826:0330:3033:2035:4640:1242:3449:0353:2261:30
XOXX OK RIS8:207:044:461:261:223:054:272:502:264:262:226:294:198:08
62:4868:3771:2474:2176:5477:38
1:185:492:472:572:330:44
4368Svadlena Pavel87:0913:4821:3024:3626:0127:5430:2435:1938:3540:5744:5246:3152:1855:5662:28
K.O.B. Chocen13:487:423:061:251:532:304:553:162:223:551:395:473:386:32
63:3469:0777:3482:4186:1687:09
1:065:338:275:073:350:53
5231Mézes Tibor Sólyom92:0410:0018:2026:0027:3529:4132:1736:0239:0041:4546:0547:5254:2959:1367:38
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó10:008:207:401:352:062:363:452:582:454:201:476:374:448:25
69:2774:5885:4688:5491:2592:04
1:495:3110:483:082:310:39
6135Madarassy Pál98:5912:0823:2528:0530:0532:2540:0545:2448:5851:5856:3658:1965:2671:4181:44
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C12:0811:174:402:002:207:405:193:343:004:381:437:076:1510:03
83:0389:5092:2995:4298:2198:59
1:196:472:393:132:390:38
7108Boka György103:159:4219:5524:0526:3728:3032:3239:5742:5645:4451:2653:1361:3169:0481:30
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE9:4210:134:102:321:534:027:252:592:485:421:478:187:3312:26
82:5992:5395:2999:50102:48103:15
1:299:542:364:212:580:27
8195Vályi Gábor104:4315:5923:4427:2230:4232:5537:4751:3054:4958:1562:4364:2771:1776:5686:29
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:597:453:383:202:134:5213:433:193:264:281:446:505:399:33
88:0194:5098:24101:38104:05104:43
1:326:493:343:142:270:38
9508Minto Robert158:4718:5536:2740:3043:1345:5249:1459:1663:5573:1978:5386:4894:44103:59113:48
Indiana Crossroads Orienteerin18:5517:324:032:432:393:2210:024:399:245:347:557:569:159:49
119:18134:40149:19154:32158:14158:47
5:3015:2214:395:133:420:33
 
270Zakouřil Václavmp10:5820:3324:1125:5827:5230:3634:4239:0442:3148:0549:5056:55----------
XUSK USK Praha10:589:353:381:471:542:444:064:223:275:341:457:05
--------------------76:3477:2161:49
19:390:47*147
 
 
 
M45 (18)7,9 km 0 m14 C
PlStnoNameTime
1(103)2(114)3(130)4(129)5(137)6(131)7(133)8(132)9(135)10(105)11(115)12(116)13(117)14(300)
Finish
 
1324Perrin Eric46:575:398:5515:1816:5819:0521:1523:0726:2628:1331:4538:3941:1043:5346:30
Nature Orientation Saint Etien5:393:166:231:402:072:101:523:191:473:326:542:312:432:37
46:57
0:27
2313Nymalm Sören47:466:009:1715:3116:5318:5821:0923:1027:1528:3032:2440:1042:3544:4847:12
XPRG Pargas IF6:003:176:141:222:052:112:014:051:153:547:462:252:132:24
47:46
0:34
3448Eidsmo Tomas47:566:279:4815:4517:0021:1723:2525:5129:5031:0534:2741:0443:2345:2647:26
Freidig Spk.6:273:215:571:154:172:082:263:591:153:226:372:192:032:00
47:56
0:30
4512Mulder Nicholas53:427:4311:3218:0619:3422:2924:4626:5630:3932:0636:1244:4047:2850:0453:02
7:433:496:341:282:552:172:103:431:274:068:282:482:362:58
53:42
0:40
5163Juhász Gábor53:517:0511:1818:2221:1224:1426:4128:5532:3934:0138:1246:2248:4050:5853:19
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási7:054:137:042:503:022:272:143:441:224:118:102:182:182:21
53:51
0:32
6240Csankovszki Tibor55:587:3712:0219:1321:0923:5526:2028:4832:2833:5438:0248:2950:4653:0355:23
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor7:374:257:111:562:462:252:283:401:264:0810:272:172:172:20
55:58
0:35
7334Baldrian Petr57:057:1010:5618:4820:3523:5426:1428:3232:2333:4537:5748:3851:1653:5756:30
SK Praga7:103:467:521:473:192:202:183:511:224:1210:412:382:412:33
57:05
0:35
8510Kaario Kimmo57:587:0411:2919:1121:2124:0126:2928:4533:0234:3939:3549:3552:2354:5857:27
Suunta Jyväskylä7:044:257:422:102:402:282:164:171:374:5610:002:482:352:29
57:58
0:31
9401Riley Wyatt60:318:4312:5921:2023:0325:3428:2030:4935:2236:4941:2951:0854:2156:5859:55
Delaware Valley Orienteering A8:434:168:211:432:312:462:294:331:274:409:393:132:372:57
60:31
0:36
10511Tero Salonen61:287:5211:4419:2420:5123:3026:2329:0733:1835:1240:0952:0155:0557:5860:55
Hauhon Sisu7:523:527:401:272:392:532:444:111:544:5711:523:042:532:57
61:28
0:33
11217Máramarosi István61:537:1611:0019:4421:5524:1726:4431:3836:0037:3044:1253:0255:4658:2261:13
SAS Silvanus Sportegyesület7:163:448:442:112:222:274:544:221:306:428:502:442:362:51
61:53
0:40
12274Bolehovský Pavel62:067:4312:3126:2127:5932:2134:4737:0040:4142:0146:1354:3757:1459:2961:33
XUSK USK Praha7:434:4813:501:384:222:262:133:411:204:128:242:372:152:04
62:06
0:33
13201Paróczi Zsolt63:466:3310:2817:2719:0325:1428:0930:2434:3836:1840:4554:1957:1860:0363:08
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő6:333:556:591:366:112:552:154:141:404:2713:342:592:453:05
63:46
0:38
14197Baracsi Gábor65:1013:5618:1225:1026:5931:5034:3436:4941:0942:3746:4555:4858:3861:3664:34
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő13:564:166:581:494:512:442:154:201:284:089:032:502:582:58
65:10
0:36
15246Báder Attila80:2712:1218:1127:0029:2535:0538:2841:5347:3249:2355:2068:1572:1475:4979:46
MAT Mazsola Tájfutó és Természetba12:125:598:492:255:403:233:255:391:515:5712:553:593:353:57
80:27
0:41
16275Kodejš Zdeněk94:4110:3717:0530:2133:4938:3744:4148:3458:1760:5467:2083:1187:1990:4494:05
XUSK USK Praha10:376:2813:163:284:486:043:539:432:376:2615:514:083:253:21
94:41
0:36
17218Divin György97:559:2913:4722:4924:1827:0830:0060:4765:3167:0772:2783:4988:2494:2897:17
SAS Silvanus Sportegyesület9:294:189:021:292:502:5230:474:441:365:2011:224:356:042:49
97:55
0:38
 
422Craig Stephenmp-------------------------------------------------------30:17-----35:53
Newcastle Orienteering Club30:175:36
36:35
0:42
 
 
 
M50 (23)7,4 km 0 m15 C
PlStnoNameTime
1(165)2(140)3(126)4(145)5(136)6(112)7(149)8(166)9(133)10(132)11(135)12(150)13(147)14(128)
15(300)Finish
 
1451Ivarsson Johan44:093:336:238:5113:3215:5217:1418:2822:2824:3228:4129:4734:5736:3942:14
Freidig Spk.3:332:502:284:412:201:221:144:002:044:091:065:101:425:35
43:3544:09
1:210:34
2308Haanpää Tuomo47:113:546:599:2714:4917:0818:4420:5523:1325:4429:4031:0437:3239:2645:11
XTMP Tampereen Pyrintö3:543:052:285:222:191:362:112:182:313:561:246:281:545:45
46:3847:11
1:270:33
3419Johannesson Thomas49:453:436:529:2415:3719:5922:0723:3826:1528:5132:1833:5939:3741:2847:39
Ronneby Orienteringsklubb3:433:092:326:134:222:081:312:372:363:271:415:381:516:11
49:0849:45
1:290:37
4367Šmelík Juraj51:023:5910:3313:4618:5221:1722:4824:5827:1629:4633:4235:0741:2443:1749:03
TJ Rapid Bratislava3:596:343:135:062:251:312:102:182:303:561:256:171:535:46
50:3251:02
1:290:30
5429Gassner Ferri55:314:1610:4515:1720:5023:0624:5126:2529:2233:5037:4138:5745:0447:0653:16
Naturfreunde Wien4:166:294:325:332:161:451:342:574:283:511:166:072:026:10
54:5355:31
1:370:38
6329Bobach Erik57:464:318:1411:2417:4520:0921:5824:0327:2730:2334:5036:3243:1747:1554:51
Silkeborg OK4:313:433:106:212:241:492:053:242:564:271:426:453:587:36
56:5557:46
2:040:51
7343Sonnichsen Kell60:355:359:4113:5820:4423:2625:4827:3630:3533:4738:3640:0947:3450:4958:12
OK PAN Aarhus5:354:064:176:462:422:221:482:593:124:491:337:253:157:23
59:5860:35
1:460:37
8314Vandas Ludek63:394:398:0910:5920:0422:2227:0028:2137:0539:4944:0545:3152:1154:1861:08
XOBV OOB Vamberk4:393:302:509:052:184:381:218:442:444:161:266:402:076:50
62:5663:39
1:480:43
9386Simonsen Bo66:465:4011:0915:1322:4125:3728:0131:4836:2439:3844:1845:5852:5356:3663:46
FIF Hilleroed5:405:294:047:282:562:243:474:363:144:401:406:553:437:10
66:0066:46
2:140:46
10515Borge Pedersen68:014:248:5311:5618:1227:0229:0631:1036:2839:2343:4845:4854:1357:0265:24
EK Egyesületen kívüli4:244:293:036:168:502:042:045:182:554:252:008:252:498:22
67:2168:01
1:570:40
11374Křivda Ivan69:005:0311:0014:1720:4023:1129:4131:4940:0343:1748:0449:2956:4758:5966:33
Sportovní klub hasičů KH kraje5:035:573:176:232:316:302:088:143:144:471:257:182:127:34
68:1869:00
1:450:42
12328Borsting Jens70:146:049:5013:1521:0624:2026:4429:1434:3038:1044:3446:1455:5359:1167:35
Silkeborg OK6:043:463:257:513:142:242:305:163:406:241:409:393:188:24
69:2570:14
1:500:49
13330Kjar Morten70:495:449:5213:4320:1323:1525:1227:1834:2937:5042:2944:1853:4659:3867:48
Silkeborg OK5:444:083:516:303:021:572:067:113:214:391:499:285:528:10
70:0270:4958:14
2:140:47*115
14303Oebro Dennis73:427:5511:5615:2522:5926:5030:5633:4443:2546:3450:5852:4159:2263:1071:00
XTIS Tisvilde Hegn OK7:554:013:297:343:514:062:489:413:094:241:436:413:487:50
73:0173:42
2:010:41
15382Melsom Terje75:276:0410:4314:3722:2825:4229:1531:1035:0838:3345:0346:5458:3761:2472:44
Fossum IF6:044:393:547:513:143:331:553:583:256:301:5111:432:4711:20
74:4075:27
1:560:47
16339Pryjma Tomasz77:328:4013:4617:5626:1531:3534:3837:3943:0047:2052:4054:4561:2964:5374:46
Funexsports8:405:064:108:195:203:033:015:214:205:202:056:443:249:53
76:5077:3273:28
2:040:42*154
17170Weiler Zsolt78:3611:4417:2320:4031:5235:5138:2140:2744:3847:4154:0357:3866:0168:3275:54
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba11:445:393:1711:123:592:302:064:113:036:223:358:232:317:22
77:4778:36
1:530:49
18326Moller Anker81:395:0110:5617:5525:5628:5030:5833:0837:3843:1655:5757:4666:2068:4478:29
Silkeborg OK5:015:556:598:012:542:082:104:305:3812:411:498:342:249:45
80:5381:39
2:240:46
19216Harkányi Csaba84:329:5713:0918:3928:0031:5634:2836:3840:2250:5257:1759:0367:5271:0981:17
SAS Silvanus Sportegyesület9:573:125:309:213:562:322:103:4410:306:251:468:493:1710:08
83:4284:32
2:250:50
20321Marclay Blaise84:479:0014:2417:4323:0729:3132:2534:2038:2342:0256:0557:5865:4174:4182:44
CA Rosé9:005:243:195:246:242:541:554:033:3914:031:537:439:008:03
84:1884:47
1:340:29
21464Fernández Arriaga José Feliciano94:228:1013:2820:5927:5230:4032:5439:1956:0859:3267:2869:4380:1982:5591:27
Imperdible8:105:187:316:532:482:146:2516:493:247:562:1510:362:368:32
93:3994:22
2:120:43
22137Urbán András156:129:1317:3122:3842:0953:3459:1462:5274:5780:4290:5093:55110:38115:47150:48
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C9:138:185:0719:3111:255:403:3812:055:4510:083:0516:435:0935:01
155:09156:12
4:211:03
 
456Termansen Michaeldns
OK SYD
 
 
 
M55 (16)6,3 km 0 m13 C
PlStnoNameTime
1(146)2(114)3(112)4(130)5(159)6(137)7(131)8(166)9(141)10(147)11(155)12(117)13(300)Finish
 
1384Hastad Nils49:016:0610:5916:4420:3322:2226:2628:5631:5637:0340:0343:3445:4248:2249:01
Fossum IF6:064:535:453:491:494:042:303:005:073:003:312:082:400:39
2434Imark Rikard50:225:3210:0816:3621:1122:1925:5628:2632:3238:0241:1044:3646:4049:4050:22
Tullinge SK5:324:366:284:351:083:372:304:065:303:083:262:043:000:42
3432Aebersold Christian54:348:1613:4919:4723:1925:3028:4531:1137:2941:5445:0248:3750:4053:5054:34
ol.biel.seeland8:165:335:583:322:113:152:266:184:253:083:352:033:100:44
4519Börjesson Bo55:446:5511:5018:2321:3723:3526:5330:2134:1241:3544:5348:5051:4155:0455:44
Storviks IF6:554:556:333:141:583:183:283:517:233:183:572:513:230:40
5296Key Warren56:339:1614:0319:3821:4423:0526:4829:4332:5338:5443:1848:5451:5255:4056:33
XMEL Melbourne Forest Racers9:164:475:352:061:213:432:553:106:014:245:362:583:480:53
6517Kürti István57:186:5613:0019:2121:5723:3527:0430:3334:4140:5444:5249:3953:0656:3357:18
PVM Pécsi Vörös Meteor SK6:566:046:212:361:383:293:294:086:133:584:473:273:270:45
7400Tuomisto Juha57:3912:1417:2123:0125:2927:2533:2936:0540:3645:0248:1351:5854:2057:0157:39
Vaasan Suunnistajat12:145:075:402:281:566:042:364:314:263:113:452:222:410:38
8211Tóth Károly58:157:1913:4021:4226:0127:4131:1334:3038:3644:0847:4151:4654:2157:2958:15
VTC Veszprémi Tájfutó Club7:196:218:024:191:403:323:174:065:323:334:052:353:080:46
9393Wirén Mikael58:317:0512:4521:1923:3925:5429:0832:1837:3043:0247:0251:5754:3257:4558:31
Malarruta7:055:408:342:202:153:143:105:125:324:004:552:353:130:46
10336Partanen Timo61:007:0412:1523:1332:1433:2536:1738:5043:3847:5951:1554:5557:3560:2461:00
Rasti-Hyry7:045:1110:589:011:112:522:334:484:213:163:402:402:490:36
11143Ormay György93:149:0716:1526:2533:5540:1750:4658:4564:1073:3378:2284:2988:4992:3293:14
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport9:077:0810:107:306:2210:297:595:259:234:496:074:203:430:42
12305Potter David105:367:2923:2947:3752:0854:1263:3070:3676:0185:4690:2596:48100:36104:46105:36
XBIS Bristol Orienteering Klub7:2916:0024:084:312:049:187:065:259:454:396:233:484:100:50
13406Nicolis Valentino125:3115:5627:3338:5743:0545:3666:3373:1380:4394:23105:25112:58118:58124:23125:31
ASD Erebus Orientamento Vicenz15:5611:3711:244:082:3120:576:407:3013:4011:027:336:005:251:08
14335Wald Frantisek133:0322:0230:1864:4468:2671:0276:2891:36104:31113:29118:40125:22128:46132:11133:03
SK Praga22:028:1634:263:422:365:2615:0812:558:585:116:423:243:250:52
 
319Jaffe Daviddns
XMEL Melbourne Forest Racers
378Westin Kjelldns
Porsgrunn Orienteringslag
 
 
 
M65 (6)5,0 km 0 m10 C
PlStnoNameTime
1(143)2(151)3(147)4(102)5(140)6(146)7(152)8(139)9(160)10(300)Finish
 
1243Vitéz László42:405:089:0812:3319:5821:0923:4932:3234:0040:4642:0642:40
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor5:084:003:257:251:112:408:431:286:461:200:34
2344Holm John43:176:3911:0614:3122:0523:0724:4233:3535:4741:1542:3943:17
OK PAN Aarhus6:394:273:257:341:021:358:532:125:281:240:38
3105Tüskés György47:016:5611:2216:0323:5625:1227:5136:3838:1244:5246:1747:01
EK Egyesületen kívüli6:564:264:417:531:162:398:471:346:401:250:44
4185Bugár József67:429:4715:2820:3034:4035:5844:1254:2956:3465:2066:5567:42
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn9:475:415:0214:101:188:1410:172:058:461:350:47
5244Novai György93:445:3012:0418:5629:1830:4039:0251:4953:3991:3593:0093:44
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor5:306:346:5210:221:228:2212:471:5037:561:250:44
 
219Komoróczki Andrásmp0.000.000.000.000.00-----0.000.006:518:329:09
SAS Silvanus Sportegyesület6:511:410:37
 
 
 
M70 (10)3,4 km 0 m9 C
PlStnoNameTime
1(138)2(153)3(102)4(140)5(146)6(151)7(142)8(118)9(300)Finish
 
1226Bogdanovits András33:351:4212:3614:2615:3017:0324:3127:3130:0832:5033:35
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület1:4210:541:501:041:337:283:002:372:420:45
2241Felföldi Károly dr.36:132:029:2811:1012:1814:4524:0928:0731:2035:2836:13
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:027:261:421:082:279:243:583:134:080:45
3228Kovács András37:342:2012:0014:2815:2917:1725:3430:0433:4636:5637:34
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület2:209:402:281:011:488:174:303:423:100:38
4239Blum László id.38:361:478:2611:2612:3114:2922:3930:2234:1237:3938:36
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor1:476:393:001:051:588:107:433:503:270:57
5199Gombkötő Péter dr.39:211:479:2812:0113:5515:4525:0129:1432:5438:3239:21
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:477:412:331:541:509:164:133:405:380:49
6242Kéri Gerzson Ferenc41:092:3211:0713:4916:0018:0127:3932:0636:1140:1341:09
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor2:328:352:422:112:019:384:274:054:020:56
7133Lux Iván49:491:5618:3221:0222:3124:2935:1940:1144:3448:4749:49
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:5616:362:301:291:5810:504:524:234:131:02
8106Witzig Hans64:102:3423:4027:2028:4933:0447:0355:0959:0963:2264:10
EK Egyesületen kívüli2:3421:063:401:294:1513:598:064:004:130:48
9245T.Nagy Sándor72:023:0214:3316:3017:3019:0726:3729:4732:2571:0672:02
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:0211:311:571:001:377:303:102:3838:410:56
 
130Friedrich Vilmosdns
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
 
 
 
M75 (3)3,0 km 0 m8 C
PlStnoNameTime
1(138)2(102)3(146)4(124)5(156)6(142)7(160)8(300)Finish
 
1104Marton Péter43:522:3210:5114:5919:3332:4338:4741:2743:0243:52
EK Egyesületen kívüli2:328:194:084:3413:106:042:401:350:50
2224Pavlovics György dr.48:494:1015:1420:5125:0937:5842:1545:1047:3048:49
ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz4:1011:045:374:1812:494:172:552:201:19
3452Sandstad Jardar57:062:1025:2629:0731:4540:1852:3054:1656:1057:0647:10
Selbu OK2:1023:163:412:388:3312:121:461:540:56*160
 
 
 
M80 (1)2,2 km 0 m6 C
PlStnoNameTime
1(144)2(143)3(116)4(151)5(117)6(300)Finish
 
1325Haberkorn Didier71:1410:2913:5121:4423:3063:0169:4571:14
Nature Orientation Saint Etien10:293:227:531:4639:316:441:29
 
 
 
W10D (5)3,1 km 0 m5 C
PlStnoNameTime
1(119)2(120)3(121)4(122)5(300)Finish
 
1628Vörös Júlia26:124:2212:4717:5023:2625:3626:12
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási4:228:255:035:362:100:36
2444Pabich Hanna32:297:3716:3122:2129:4031:4732:29
UKS Azymut Pabianice7:378:545:507:192:070:42
3272Zakouřilová Klára33:5713:1821:2526:1831:5833:1133:57
XUSK USK Praha13:188:074:535:401:130:46
4627Vörös Sára39:1811:0525:2730:1036:3838:3339:18
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási11:0514:224:436:281:550:45
5233Mézes Emese Csenge43:587:3720:0530:0440:4542:5843:58
GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó7:3712:289:5910:412:131:00
 
 
 
W12C (13)3,3 km 0 m7 C
PlStnoNameTime
1(119)2(124)3(125)4(147)5(120)6(121)7(300)Finish
 
1255Baldrianová Eva27:282:479:4512:4615:2319:4322:3726:5227:28
XUSK USK Praha2:476:583:012:374:202:544:150:36
2352Kula Maja28:172:307:4710:5216:0120:0823:3327:4428:17
KOS BnO Szczecin2:305:173:055:094:073:254:110:33
3288Salopek Dorja33:184:4212:0817:3920:1724:3227:3332:4433:18
XOXX OK RIS4:427:265:312:384:153:015:110:34
4122Balázs Réka35:143:3411:3515:2619:0824:1228:0134:3735:14
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE3:348:013:513:425:043:496:360:37
5209Baracsi Léna39:373:2410:1514:0518:1123:3033:2339:0339:37
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:246:513:504:065:199:535:400:34
6527Parádi Eszter45:354:5116:1220:0224:0829:2739:2245:0145:35
EK Egyesületen kívüli4:5111:213:504:065:199:555:390:34
7528Tóth Betti47:004:0814:4921:5127:0234:1439:1946:2347:00
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle4:0810:417:025:117:125:057:040:37
8311Haanpää Venla47:322:5910:2816:1019:1625:0641:4546:5847:32
XTMP Tampereen Pyrintö2:597:295:423:065:5016:395:130:34
9225Szakál-Biró Sára48:594:4617:5823:2929:3135:5940:5048:1748:59
VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn4:4613:125:316:026:284:517:270:42
10298Key Milla50:425:4020:0725:3728:2236:3142:5750:1350:42
XMEL Melbourne Forest Racers5:4014:275:302:458:096:267:160:29
11139Kovács-Marosán Nádja57:0610:0726:0331:3937:4644:1648:5356:2257:06
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C10:0715:565:366:076:304:377:290:44
12125Bors Lilla64:329:5017:0122:3728:2033:5656:2964:0064:32
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE9:507:115:365:435:3622:337:310:32
13423Craig Rebecca64:435:4634:1039:4843:0950:3456:5864:1464:43
Newcastle Orienteering Club5:4628:245:383:217:256:247:160:29
 
 
 
W14B (14)4,1 km 0 m8 C
PlStnoNameTime
1(161)2(140)3(102)4(139)5(154)6(155)7(156)8(300)Finish
 
1266Štraitová Jolana31:596:138:159:2019:3722:5525:5427:4431:2431:59
XUSK USK Praha6:132:021:0510:173:182:591:503:400:35
2222Máramarosi Dóra33:336:529:1110:5619:1122:5926:4628:2432:5533:33
SAS Silvanus Sportegyesület6:522:191:458:153:483:471:384:310:38
3263Malečková Hana34:447:179:1710:2819:4623:4828:3730:1034:0834:44
XUSK USK Praha7:172:001:119:184:024:491:333:580:36
4160Sárközy Rita35:076:208:269:3118:2621:4728:2530:2834:3235:07
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako6:202:061:058:553:216:382:034:040:35
5284Gyurina Judit38:117:3310:1011:1422:3326:3431:4533:3337:4238:11
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo7:332:371:0411:194:015:111:484:090:29
6221Máramarosi Anna39:2610:3712:3313:3522:3426:0032:2934:3538:4939:26
SAS Silvanus Sportegyesület10:371:561:028:593:266:292:064:140:37
7250Aschermannová Klára40:1410:1113:3514:4124:2228:5633:3535:2139:4840:14
XUSK USK Praha10:113:241:069:414:344:391:464:270:26
8256Beranová Hana43:579:0011:0212:2624:1429:2136:1438:3143:1843:57
XUSK USK Praha9:002:021:2411:485:076:532:174:470:39
9220Máramarosi Rita44:2416:4618:5320:5029:0833:0136:4838:2743:5044:24
SAS Silvanus Sportegyesület16:462:071:578:183:533:471:395:230:34
10530Kaario Saara60:4111:1317:4718:4029:2733:1353:4555:5060:1060:41
Suunta Jyväskylä11:136:340:5310:473:4620:322:054:200:31
11262Kodejšová Markéta62:2416:2618:4821:0531:2335:1155:4457:4861:5062:24
XUSK USK Praha16:262:222:1710:183:4820:332:044:020:34
12208Baracsi Hanna76:0114:5618:1820:0842:0747:5861:2469:5775:2376:01
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:563:221:5021:595:5113:268:335:260:38
13529Urban Aneta83:2019:2326:1828:3852:1662:1967:5670:3382:3783:20
UKS Traper Złocieniec19:236:552:2023:3810:035:372:3712:040:43
14278Kopecka Valentyna84:3019:1423:0325:0654:2764:5169:4972:5383:4784:30
XUSK USK Praha19:143:492:0329:2110:244:583:0410:540:43
 
 
 
W16B (25)5,9 km 0 m14 C
PlStnoNameTime
1(127)2(161)3(101)4(158)5(140)6(103)7(114)8(113)9(104)10(150)11(165)12(155)13(128)14(300)
Finish
 
1154Zempléni Lilla38:542:595:576:587:479:5512:0916:4019:3320:5524:0829:4333:3436:5338:21
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako2:592:581:010:492:082:144:312:531:223:135:353:513:191:28
38:54
0:33
2446Eidsmo Mari39:553:106:267:288:1510:2612:4316:4920:0021:2424:2429:5834:3437:5839:25
Freidig Spk.3:103:161:020:472:112:174:063:111:243:005:344:363:241:27
39:55
0:30
3158Czakó Boglárka40:523:066:237:398:3710:4613:2517:3120:4121:5924:5932:0536:0238:5640:21
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako3:063:171:160:582:092:394:063:101:183:007:063:572:541:25
40:52
0:31
4169Mag Viktória44:543:026:217:479:4412:0814:3318:4921:4223:1827:1234:4439:1042:4944:28
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye3:023:191:261:572:242:254:162:531:363:547:324:263:391:39
44:54
0:26
5238Takács Szilvia45:272:596:027:258:1710:3412:5517:2721:2622:5826:3432:4037:5043:1144:48
SIR Sirályok Sportegyesület2:593:031:230:522:172:214:323:591:323:366:065:105:211:37
45:27
0:39
6237Kishanti Petra45:323:148:289:5110:4213:0515:3819:5322:5324:1427:5034:0938:4943:2945:00
SIR Sirályok Sportegyesület3:145:141:230:512:232:334:153:001:213:366:194:404:401:31
45:32
0:32
7168Mag Fruzsina48:423:047:559:3611:4014:1017:5922:0425:4527:1430:2337:0242:1546:1948:08
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye3:044:511:412:042:303:494:053:411:293:096:395:134:041:49
48:42
0:34
8174Werner Boróka50:003:347:028:339:2812:0214:4019:3423:1524:4428:4638:1843:4047:2749:19
PVS Pécsi Vasutas Sportkör3:343:281:310:552:342:384:543:411:294:029:325:223:471:52
50:00
0:41
9533Kastner Maya50:543:246:357:538:4911:2015:3420:1624:0225:4129:5238:0743:4548:4450:23
Naturfreunde Wien3:243:111:180:562:314:144:423:461:394:118:155:384:591:39
50:54
0:31
10414Scalzotto Annarita51:033:2610:1911:3012:2014:3617:1021:4925:0026:3031:4938:5243:5748:5150:31
ASD Erebus Orientamento Vicenz3:266:531:110:502:162:344:393:111:305:197:035:054:541:40
51:03
0:32
11223Divin Judit52:193:467:349:1310:2513:4616:5422:1125:5327:5032:0040:1045:2949:4151:43
SAS Silvanus Sportegyesület3:463:481:391:123:213:085:173:421:574:108:105:194:122:02
52:19
0:36
12280Nagy Zsófia53:043:417:349:0810:0113:0018:5923:5627:4529:2333:0039:5745:3150:1852:21
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:413:531:340:532:595:594:573:491:383:376:575:344:472:03
53:04
0:43
13534Gröll Anna54:253:096:157:298:1910:4114:1018:2721:5123:2627:2234:0540:4545:3453:41
OLC Graz3:093:061:140:502:223:294:173:241:353:566:436:404:498:07
54:25
0:44
14281Barta Regina56:533:2110:0711:3713:0618:2522:5328:0431:2033:1237:0644:0149:3254:1356:18
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:216:461:301:295:194:285:113:161:523:546:555:314:412:05
56:5348:27
0:35*116
15177Várvölgyi Dorka58:213:549:0611:0913:1216:3819:3725:4230:3332:2036:1343:0950:5655:5957:49
PVS Pécsi Vasutas Sportkör3:545:122:032:033:262:596:054:511:473:536:567:475:031:50
58:21
0:32
16268Titzová Adéla58:243:4010:3111:4312:3815:2120:4126:2630:1033:0637:2045:3251:2355:4857:45
XUSK USK Praha3:406:511:120:552:435:205:453:442:564:148:125:514:251:57
58:24
0:39
17118Kelevitz Virág59:333:2111:3412:5013:5116:2020:4826:0029:4531:5336:5746:0051:4657:0558:55
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE3:218:131:161:012:294:285:123:452:085:049:035:465:191:50
59:33
0:38
18251Aschermannová Tereza60:493:306:478:059:2011:5014:2321:1527:1429:1233:3945:0351:4058:0760:06
XUSK USK Praha3:303:171:181:152:302:336:525:591:584:2711:246:376:271:59
60:49
0:43
19102Kálmán Tamara61:105:229:0510:4411:5715:3118:4824:4729:3331:3336:1844:4853:3258:3260:26
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako5:223:431:391:133:343:175:594:462:004:458:308:445:001:54
61:10
0:44
20407Busato Francesca61:334:2710:0511:2112:1715:2519:5925:4330:1132:1837:4546:1053:2659:0661:01
ASD Erebus Orientamento Vicenz4:275:381:160:563:084:345:444:282:075:278:257:165:401:55
61:33
0:32
21114Nagy Gertrúd70:113:558:0710:4011:4715:1819:3727:1733:4036:1740:5755:3962:0667:1269:36
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE3:554:122:331:073:314:197:406:232:374:4014:426:275:062:24
70:11
0:35
22206Baracsi Luca72:374:1110:1214:5315:5519:1522:5729:0633:4336:1342:0350:5859:5069:0471:44
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:116:014:411:023:203:426:094:372:305:508:558:529:142:40
72:37
0:53
23258Berounská Anna76:184:3412:0214:2617:2722:5526:1731:5836:1337:4444:1351:5659:0370:3375:47
XUSK USK Praha4:347:282:243:015:283:225:414:151:316:297:437:0711:305:14
76:18
0:31
24283Baji Boglárka80:064:3915:3817:0518:0522:1228:2135:1639:2741:4052:3260:3469:0177:2079:23
GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo4:3910:591:271:004:076:096:554:112:1310:528:028:278:192:03
80:06
0:43
 
531Przeszłowska Hannadnf3:1430:0333:1134:2548:5155:44-------------------------73:09-----79:03
UKS Traper Złocieniec3:1426:493:081:1414:266:5317:255:54
79:43
0:40
 
 
 
W18B (6)7,4 km 0 m15 C
PlStnoNameTime
1(165)2(140)3(126)4(145)5(136)6(112)7(149)8(166)9(133)10(132)11(135)12(150)13(147)14(128)
15(300)Finish
 
1418Johannesson Hanna61:084:458:5312:3819:3222:2125:2327:0130:5936:2840:5442:2249:3951:5759:04
Ronneby Orienteringsklubb4:454:083:456:542:493:021:383:585:294:261:287:172:187:07
60:4061:08
1:360:28
2159Iván Eszter69:585:3210:2214:4422:3425:2928:2930:3635:5339:1344:3947:2355:5059:2867:23
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako5:324:504:227:502:553:002:075:173:205:262:448:273:387:55
69:1969:58
1:560:39
3110Borhegyi Teodóra82:199:3914:0219:3427:3632:1434:5137:4541:5946:2152:2654:1663:4567:2280:02
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE9:394:235:328:024:382:372:544:144:226:051:509:293:3712:40
81:4382:19
1:410:36
4189Kálmán Imola82:265:0811:0421:1730:1033:2236:0837:5743:2949:1554:4756:4466:3869:2678:53
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:085:5610:138:533:122:461:495:325:465:321:579:542:489:27
81:5282:26
2:590:34
5415Polsini Chiara93:506:0515:5020:3933:4837:5740:4342:5247:2151:4059:0162:3476:4480:3690:57
OLV Baselland6:059:454:4913:094:092:462:094:294:197:213:3314:103:5210:21
93:1093:50
2:130:40
6111Kiss Dóra Eszter115:4815:4324:0129:0340:1444:2950:3953:1557:3163:3271:4174:0185:4389:45112:29
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE15:438:185:0211:114:156:102:364:166:018:092:2011:424:0222:44
115:03115:48
2:340:45
 
 
 
W20A (9)7,9 km 0 m14 C
PlStnoNameTime
1(103)2(114)3(130)4(129)5(137)6(131)7(133)8(132)9(135)10(105)11(115)12(116)13(117)14(300)
Finish
 
1537Börjesson Eriksson Jennie53:366:5110:3917:3619:0321:3423:5125:5430:0631:3936:1544:5847:4050:1753:04
Storviks IF6:513:486:571:272:312:172:034:121:334:368:432:422:372:47
53:36
0:32
2388Simonsen Siri65:088:4213:0320:5723:0426:0629:2431:5737:0938:4643:4054:3658:0061:0964:31
FIF Hilleroed8:424:217:542:073:023:182:335:121:374:5410:563:243:093:22
65:08
0:37
3458Klemettinen Kaisa68:147:4112:0921:4623:0625:4032:5335:1839:5241:3647:3957:4260:5864:0567:30
Suunta Jyväskylä7:414:289:371:202:347:132:254:341:446:0310:033:163:073:25
68:14
0:44
4277Kopecka Johana74:3411:5516:3726:3928:4231:4635:0137:5143:2945:2251:2763:3267:0870:3973:59
XUSK USK Praha11:554:4210:022:033:043:152:505:381:536:0512:053:363:313:20
74:34
0:35
5338Deptulska Maria76:179:3814:4123:3926:0929:3532:4435:4741:1142:5248:5162:1367:2071:5975:48
Funexsports9:385:038:582:303:263:093:035:241:415:5913:225:074:393:49
76:17
0:29
6261Kašparová Adéla110:398:0212:5121:1324:4552:3560:0363:4068:5270:4485:0499:54103:37107:16110:01
XUSK USK Praha8:024:498:223:3227:507:283:375:121:5214:2014:503:433:392:45
110:39
0:38
 
538Envall Ebbadns
Ik Hakarpspojkarna
310Haanpää Kaisadns
XTMP Tampereen Pyrintö
318Crespo Inmadns
Individuals/No club
 
 
 
W21BShort (9)4,7 km 0 m10 C
PlStnoNameTime
1(101)2(157)3(126)4(114)5(150)6(152)7(139)8(142)9(160)10(300)Finish
 
1542Marosán Ágnes41:576:349:4712:4017:0118:2230:2132:1538:2139:5241:1441:57
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C6:343:132:534:211:2111:591:546:061:311:220:43
2543Mezei Anikó42:136:019:1412:0416:1317:3030:5832:3238:1639:5341:3142:13
FSC Futárok Sport Club6:013:132:504:091:1713:281:345:441:371:380:42
3203Tóth Krisztina51:466:259:3913:1818:3420:1038:2040:1447:3649:2850:5851:46
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő6:253:143:395:161:3618:101:547:221:521:300:48
4200Máthé Fanni53:149:2212:5015:3920:4522:1635:4938:1349:2451:1352:3153:14
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő9:223:282:495:061:3113:332:2411:111:491:180:43
5540Mazan Aleksandra54:045:5910:2717:0421:5123:1536:2540:1849:1552:1653:2654:04
UKS Traper Złocieniec5:594:286:374:471:2413:103:538:573:011:100:38
6204Allwinger Tünde55:3710:1313:5518:1124:5727:0542:2444:1251:2853:1454:4855:37
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő10:133:424:166:462:0815:191:487:161:461:340:49
7109Molnár Anna59:1012:3616:0725:1629:5831:3646:1148:0755:1557:0258:2959:10
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE12:363:319:094:421:3814:351:567:081:471:270:41
8129Biró Fruzsina60:0110:4614:5818:3824:1125:4944:1446:3555:4057:4259:2260:01
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C10:464:123:405:331:3818:252:219:052:021:400:39
9134Madarassy Anikó60:3712:1916:4620:3026:3728:4845:4547:4055:4858:0659:4760:37
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C12:194:273:446:072:1116:571:558:082:181:410:50
 
 
 
W21E (12)9,6 km 0 m13 C
PlStnoNameTime
1(103)2(104)3(149)4(129)5(111)6(110)7(162)8(148)9(135)10(141)11(115)12(118)13(300)Finish
 
1254Baldrianová Barbora72:558:0516:5820:5222:2128:0943:0344:1046:4953:4660:2764:3369:5572:1372:55
XUSK USK Praha8:058:533:541:295:4814:541:072:396:576:414:065:222:180:42
2443Pabich Maria75:419:1817:5921:4923:4730:3844:3745:4048:1155:1061:4266:3072:2474:5675:41
UKS Azymut Pabianice9:188:413:501:586:5113:591:032:316:596:324:485:542:320:45
3155Kézdy Borbála78:299:5318:3522:2924:2331:1247:1448:5851:1658:2465:3470:2575:3477:5178:29
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako9:538:423:541:546:4916:021:442:187:087:104:515:092:170:38
4295Key Natasha81:237:4915:5529:2431:5842:3154:3755:3257:5764:4270:2274:1278:5080:5181:23
XMEL Melbourne Forest Racers7:498:0613:292:3410:3312:060:552:256:455:403:504:382:010:32
5362Mane Liland84:4712:3121:1025:5427:4634:4450:0051:5056:2163:1569:3476:1281:4784:0884:47
EK Egyesületen kívüli12:318:394:441:526:5815:161:504:316:546:196:385:352:210:39
6544Antoaneta Dyaksova94:009:3516:5923:3525:1135:3754:4555:5358:2967:0676:4183:3190:4393:2094:00
Karlak Smolyan9:357:246:361:3610:2619:081:082:368:379:356:507:122:370:40
7377Westin Kjersti97:3210:5121:4127:2729:0838:4156:5358:5361:4572:1280:2686:1993:4796:5197:32
Porsgrunn Orienteringslag10:5110:505:461:419:3318:122:002:5210:278:145:537:283:040:41
8375Westin Emilie98:0611:5921:2826:3129:1538:0458:4559:5962:5772:3780:3286:4394:1597:2198:06
Porsgrunn Orienteringslag11:599:295:032:448:4920:411:142:589:407:556:117:323:060:45
 
300Steer Lanitamp9:3017:4721:2623:1834:25---------------51:5758:5064:1769:5872:2072:59
XJOC JWOC Team 2018 Australia9:308:173:391:5211:0717:326:535:275:412:220:39
293Dowling Annadnf10:5723:2628:3831:04-------------------------41:4147:3355:0858:2359:07
XELI Wellington Ranges Orienteering10:5712:295:122:2610:375:527:353:150:44
545Bergander Gabrielladns
Eksjö SOK
302Neumann Krystaldns
XJOC JWOC Team 2018 Australia
 
 
 
W40 (3)5,2 km 0 m17 C
PlStnoNameTime
1(152)2(143)3(153)4(140)5(102)6(146)7(103)8(114)9(150)10(147)11(115)12(116)13(156)14(117)
15(142)16(154)17(300)Finish
 
1136Kaario Katja50:253:586:0615:2417:4621:2323:2425:1830:2731:4034:1235:1738:5542:1743:24
Suunta Jyväskylä3:582:089:182:223:372:011:545:091:132:321:053:383:221:07
44:3047:1949:4550:25
1:062:492:260:40
2271Zakouřilová Helena58:584:387:1320:1722:0425:3427:5030:0135:4537:1040:1042:0246:4149:3051:00
XUSK USK Praha4:382:3513:041:473:302:162:115:441:253:001:524:392:491:30
52:1255:0858:0358:58
1:122:562:550:55
3547Bánki Jusztina63:123:305:1213:0516:1026:0129:2331:1336:5738:1740:1742:0348:1854:2455:57
SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle3:301:427:533:059:513:221:505:441:202:001:466:156:061:33
56:5260:4262:3563:12
0:553:501:530:37
 
 
 
W45 (18)4,7 km 0 m10 C
PlStnoNameTime
1(101)2(157)3(126)4(114)5(150)6(152)7(139)8(142)9(160)10(300)Finish
 
1312Nymalm Sanna33:155:027:209:3413:0014:0523:0525:5630:1431:3032:3733:15
XPRG Pargas IF5:022:182:143:261:059:002:514:181:161:070:38
2373Křivdová Lenka35:325:258:0110:3514:1715:2224:4928:0232:3133:4734:5435:32
Sportovní klub hasičů KH kraje5:252:362:343:421:059:273:134:291:161:070:38
3309Haanpää Kati38:565:578:4311:5215:5917:1627:3929:0835:2836:5738:1638:56
XTMP Tampereen Pyrintö5:572:463:094:071:1710:231:296:201:291:190:40
4460Jensen Rikke Holm39:585:227:5813:1119:1120:1730:2531:5436:5138:0939:2139:58
Horsens OK5:222:365:136:001:0610:081:294:571:181:120:37
5363Kracht Elin40:206:018:2810:4714:3515:5128:0529:3636:5538:2039:3740:20
Copenhagen Police6:012:272:193:481:1612:141:317:191:251:170:43
6424Craig Martina41:005:3711:4514:0117:4419:4531:3132:4437:3739:0040:2141:00
Newcastle Orienteering Club5:376:082:163:432:0111:461:134:531:231:210:39
7435Imark Kerstin43:145:107:4612:3816:3517:5833:0434:2639:3241:0242:2743:14
Tullinge SK5:102:364:523:571:2315:061:225:061:301:250:47
8323Perrin Odile43:546:319:2012:0916:1517:4130:3631:5739:4641:4643:0743:54
Nature Orientation Saint Etien6:312:492:494:061:2612:551:217:492:001:210:47
9315Vandasova Marketa46:068:2812:2716:1120:3822:4434:0835:2943:1344:2845:3046:06
XOBV OOB Vamberk8:283:593:444:272:0611:241:217:441:151:020:36
10332Čechová Zuzana46:258:0711:5714:5520:3022:0133:3836:1842:5344:3145:4546:25
Bratrstvo Zdarskych vrchu8:073:502:585:351:3111:372:406:351:381:140:40
11403Riley Angelica47:167:1214:1320:0124:0725:2535:4737:1743:2445:0246:2747:16
Delaware Valley Orienteering A7:127:015:484:061:1810:221:306:071:381:250:49
12416Polsini Priski53:536:4710:0013:2117:5019:2538:4641:0549:4951:2553:0353:53
OLV Baselland6:473:133:214:291:3519:212:198:441:361:380:50
13140Burian Hana54:477:1110:5513:3521:5323:1939:4641:4950:4452:3954:0654:47
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C7:113:442:408:181:2616:272:038:551:551:270:41
14320Thys Renate63:398:3212:1715:5222:1823:5044:4147:0258:5061:1962:5163:39
CA Rosé8:323:453:356:261:3220:512:2111:482:291:320:48
15365Šmelíková Barbora66:5911:2019:2523:0527:5829:4744:2550:2162:3964:4066:1166:59
ŠK VAZKA Bratislava11:208:053:404:531:4914:385:5612:182:011:310:48
 
548Deininger Ritadns
OLG St. Gallen
376Westin Lenkadns
Porsgrunn Orienteringslag
468Suter Judithdns
OLG Cordoba Rütihof
 
 
 
W50 (12)4,1 km 0 m8 C
PlStnoNameTime
1(161)2(140)3(102)4(139)5(154)6(155)7(156)8(300)Finish
 
1390Simonsen Sandra38:056:489:1510:4622:0425:5730:3932:2537:1338:05
FIF Hilleroed6:482:271:3111:183:534:421:464:480:52
2433Aebersold Gaby39:088:4411:3813:0921:3426:3630:2234:4438:3139:08
ol.biel.seeland8:442:541:318:255:023:464:223:470:37
3294Hancock Sue41:207:259:4011:2723:3927:4632:3235:4140:2841:20
XELI Wellington Ranges Orienteering7:252:151:4712:124:074:463:094:470:52
4447Eidsmo Gro Sandstad41:465:487:388:4929:1932:3335:4037:1441:0541:46
Freidig Spk.5:481:501:1120:303:143:071:343:510:41
5173Turcsánné Cseh Erzsébet49:3013:0515:1216:2529:2634:1939:4343:5948:4749:30
PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:052:071:1313:014:535:244:164:480:43
6552Marczis Márta50:219:4112:5014:5128:4232:5440:0442:2849:2550:21
HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület9:413:092:0113:514:127:102:246:570:56
7299Joergensen Mette Voldum77:2811:0715:3217:3632:5855:1965:2668:5476:3577:28
XSIL Silkeborg OK11:074:252:0415:2222:2110:073:287:410:53
8551Oebro Lene89:2714:3918:3624:2945:0267:0577:3780:5688:3689:27
XTIS Tisvilde Hegn OK14:393:575:5320:3322:0310:323:197:400:51
9213Tóth Károlyné108:2016:5124:5128:4265:2477:5491:5797:02106:29108:20
VTC Veszprémi Tájfutó Club16:518:003:5136:4212:3014:035:059:271:51
10397Blacklock Brenda147:0018:0223:1725:0461:5395:10104:53127:02145:58147:00
Indiana Crossroads Orienteerin18:025:151:4736:4933:179:4322:0918:561:02
 
180Csillag Veradns
PVM Pécsi Vörös Meteor SK
455Termansen Helledns
OK SYD
 
 
 
W55 (7)3,8 km 0 m11 C
PlStnoNameTime
1(158)2(101)3(157)4(140)5(102)6(156)7(117)8(118)9(128)10(160)11(300)Finish
 
1327Hansen Dorthe31:415:366:559:4810:5912:0422:0823:2426:2927:2829:3030:5331:41
Silkeborg OK5:361:192:531:111:0510:041:163:050:592:021:230:48
2420Kymäläinen Maritta39:555:388:0111:0512:2414:1427:5429:1833:2934:4237:1539:0539:55
Tampereen Pyrinto5:382:233:041:191:5013:401:244:111:132:331:500:50
3331Simonsen Inger45:526:298:2812:0814:0015:5929:1730:4137:2439:3743:2845:0745:52
Silkeborg OK6:291:593:401:521:5913:181:246:432:133:511:390:45
4337Jurvakainen Tuija46:237:1610:1715:3417:0718:4332:3034:1139:0740:1444:1045:3746:23
Rasti-Hyry7:163:015:171:331:3613:471:414:561:073:561:270:46
5186Jenei Margit63:448:009:4616:3118:1319:5545:5648:0653:3855:0560:1262:2663:44
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn8:001:466:451:421:4226:012:105:321:275:072:141:18
6307Potter Caroline64:2015:5617:5922:1824:0925:3150:5452:1757:1258:1162:1363:3564:20
XBIS Bristol Orienteering Klub15:562:034:191:511:2225:231:234:550:594:021:220:45
7346George Andrea79:2910:3412:5521:4124:4336:0559:4161:5367:4569:2276:1678:3979:29
North Texas Orienteering Assoc10:342:218:463:0211:2223:362:125:521:376:542:230:50
 
 
 
W65 (6)3,0 km 0 m8 C
PlStnoNameTime
1(138)2(102)3(146)4(124)5(156)6(142)7(160)8(300)Finish
 
1128Biró Aletta34:222:319:3812:3015:5126:4929:3031:5333:3134:22
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:317:072:523:2110:582:412:231:380:51
2164Rostás Irén42:212:2610:1715:2618:4733:1236:2339:0041:1142:21
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási2:267:515:093:2114:253:112:372:111:10
3131Hegedüs Ágnes42:414:0917:3620:3623:4734:4837:3740:0341:4842:41
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C4:0913:273:003:1111:012:492:261:450:53
4187Szuromi Imréné49:553:0411:1515:5224:0940:4544:1546:4848:5449:55
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn3:048:114:378:1716:363:302:332:061:01
5162Csorja Ida66:004:0015:4221:1330:4751:0457:1661:2864:3766:00
HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási4:0011:425:319:3420:176:124:123:091:23
6198Fischer Mária78:073:5314:5331:0740:2667:4871:5874:5077:1078:07
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:5311:0016:149:1927:224:102:522:200:57
 
 
 
OpenBeginner (18)3,3 km 0 m7 C
PlStnoNameTime
1(119)2(124)3(125)4(147)5(120)6(121)7(300)Finish
 
1124Hetényi Barnabás37:434:3111:5217:1720:2625:0931:2237:1137:43
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE4:317:215:253:094:436:135:490:32
2661Diaksov Ivan42:133:349:3213:0516:4021:2936:2941:2842:13
EK Egyesületen kívüli3:345:583:333:354:4915:004:590:45
3659Szuhán Rita43:564:2712:5318:4123:1029:0636:5643:1243:56
PVS Pécsi Vasutas Sportkör4:278:265:484:295:567:506:160:44
4601Horváth Mihály44:1612:1417:5623:2028:2533:1837:3243:3044:16
EK Egyesületen kívüli12:145:425:245:054:534:145:580:46
5257Berounská Adéla44:353:3313:1517:5322:3128:4338:5344:0644:35
XUSK USK Praha3:339:424:384:386:1210:105:130:29
6658Varga Emma45:012:487:1810:3113:2319:0723:3544:2145:01
EK Egyesületen kívüli2:484:303:132:525:444:2820:460:40
7646Mezei Gréta52:124:5618:5329:0133:2339:5244:5651:3752:12
FSC Futárok Sport Club4:5613:5710:084:226:295:046:410:35
8664Riley Oriana56:5011:1522:3427:3432:2139:2249:2456:0956:50
Delaware Valley Orienteering A11:1511:195:004:477:0110:026:450:41
9666Nánási Krisztina61:495:1120:3224:1828:2347:0451:4860:5661:49
EK Egyesületen kívüli5:1115:213:464:0518:414:449:080:53
10636Harkavy Bred69:215:2516:4241:2645:2951:0956:1168:3869:21
New England OC5:2511:1724:444:035:405:0212:270:43
11665Ryan Sandbo70:2311:1617:5922:3029:0958:0562:0269:4770:23
EK Egyesületen kívüli11:166:434:316:3928:563:577:450:36
12127Végh Albert Vince72:106:1321:4429:4641:0557:5964:3671:2772:10
BMG Babits Mihály Gimnázium DSE6:1315:318:0211:1916:546:376:510:43
13248Divin Anna76:066:4320:0827:2834:2652:2862:1474:5776:06
XAYL Ady Líceum SC6:4313:257:206:5818:029:4612:431:09
14651Madarassy Viola83:289:5540:1648:4254:5562:5972:0282:4483:28
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C9:5530:218:266:138:049:0310:420:44
15146Kovács Zsuzsa88:498:0736:5847:4856:1767:1176:0487:3888:49
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport8:0728:5110:508:2910:548:5311:341:11
 
644Domján Botondmp6:0514:5220:1225:1031:45-----48:3149:27
PVS Pécsi Vasutas Sportkör6:058:475:204:586:3516:460:56
645Péley Hannamp3:5811:47-----26:0335:0040:2755:0855:52
PVS Pécsi Vasutas Sportkör3:587:4914:168:575:2714:410:44
411Bari Tommasodns
ASD Erebus Orientamento Vicenz
 
 
 
OpenAdvanced (21)5,0 km 0 m10 C
PlStnoNameTime
1(143)2(151)3(147)4(102)5(140)6(146)7(152)8(139)9(160)10(300)Finish
 
1Kovács Bálint36:244:298:4911:5418:3619:3021:4528:4529:5834:4335:5136:24
PVS Pécsi Vasutas Sportkör4:294:203:056:420:542:157:001:134:451:080:33
2660Kocsik Árpád38:034:117:4510:5218:1119:0220:2128:0829:3435:5637:1838:03
EK Egyesületen kívüli4:113:343:077:190:511:197:471:266:221:220:45
3650Györgyi Ábel38:044:278:2611:4918:5319:5421:3129:1730:5536:0637:1938:04
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako4:273:593:237:041:011:377:461:385:111:130:45
4642Polsini Franco39:565:039:4712:3620:4421:3922:4530:0333:3338:3339:2739:56
OLV Baselland5:034:442:498:080:551:067:183:305:000:540:29
5662Jari Kymäläinen42:454:208:2411:5919:3620:4322:3532:0033:3440:2141:5742:45
EK Egyesületen kívüli4:204:043:357:371:071:529:251:346:471:360:48
6462Dalakov Georgi47:574:458:5712:1619:3820:3521:5530:3132:3846:0647:2247:57
Sarnena Gora4:454:123:197:220:571:208:362:0713:281:160:35
7166Sramkó Tibor48:547:0212:2016:3925:5427:1229:0538:4740:4446:4748:1248:54
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye7:025:184:199:151:181:539:421:576:031:250:42
8205Juhos György49:259:4717:3021:2528:5430:0831:3740:1641:3347:2348:3849:25
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő9:477:433:557:291:141:298:391:175:501:150:47
9395Prieto Garcia Jose Manuel55:255:5310:3615:1225:5427:4029:2841:3945:1852:5054:3855:25
Malarruta5:534:434:3610:421:461:4812:113:397:321:480:47
10652Dowling Michael64:379:0815:2420:5232:5834:4337:0749:4851:5260:4963:0964:37
XELI Wellington Ranges Orienteering9:086:165:2812:061:452:2412:412:048:572:201:28
11637Szabó Emese70:1314:5922:1826:4638:1339:5141:3154:4856:2568:0169:3470:13
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:597:194:2811:271:381:4013:171:3711:361:330:39
12663Samantha Glowacki75:4715:1620:4927:0336:5937:5040:4852:3763:2973:4475:0575:47
EK Egyesületen kívüli15:165:336:149:560:512:5811:4910:5210:151:210:42
13101Gaál Borbála77:078:4516:1722:4036:2938:2541:2358:3761:1972:5775:4577:07
EK Egyesületen kívüli8:457:326:2313:491:562:5817:142:4211:382:481:22
14Ács Gergely77:4210:2320:2225:1141:1742:1844:5262:3765:0475:0877:0277:42
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:239:594:4916:061:012:3417:452:2710:041:540:40
15184Badis Anissa Zsófia89:079:3428:2033:1542:0943:3353:2573:5377:4586:3488:2389:07
SFC Széchenyi István Egyetem Sport9:3418:464:558:541:249:5220:283:528:491:490:44
16276Jiri Augusta127:5224:3635:4845:3761:0663:4770:35105:08108:13124:00126:51127:52
XUSK USK Praha24:3611:129:4915:292:416:4834:333:0515:472:511:01
 
394Del Campo Campos Cristinamp9:2927:2632:2645:2146:50-----60:2764:0673:2374:5375:40
Malarruta9:2917:575:0012:551:2913:373:399:171:300:47
461Dalakova Marinamp12:1819:3125:2142:4244:5947:45--------------------83:38
Sarnena Gora12:187:135:5017:212:172:4635:53
167Sramkó Rékadns
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye
465Cascales Nicolás Maria Jesúsdns
Imperdible
649Guijo Martadns